Sony Ericsson: OLED ekranlı Xperia'lar mı?

S.Ericsson Xperia X1'den sonra sırada ne var? Bu kez OLED ekranlı modeller söz konusu olabilir mi?

  • Halil Mollaoğlu
Sony Ericsson: OLED ekranlı cep telefonu
Sony Ericsson Sora: Yeni Xperia konsepti.

Öyle görünüyor ki, Sony Ericsson Xperia cep telefonlarının bir sonraki nesli üzerine çalışıyor. İnternette X1'in olası halefi ile ilgili resimler ortaya çıktı. "Sora" kod adına sahip cihaz görünüş olarak X1'e çok benziyor. Telefonun X1'e nazaran daha ince bir ekranı var.

<strong>Sony Ericsson Sora:</strong> Yeni Xperia konsepti.İkinci taslağın ismiyse X2 ve çok düz, sade bir tasarımı var; görünürde herhangi bir kullanım tuşu yok. Telefonun tasarımcının isteğine göre OLED ekranla donatılabileceği düşünülüyor.

Bir iddiaya göre, iki resimde de Sony Ericsson fanlarının tasarım çizimleri söz konusu. Üreticinin kendisinin bu çizimlerle bir alakasının olmadığı söyleniyor; acak gerçeği, ancak Sony Ericsson'dan bir açıklama geldiğinde öğrenebileceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

tuş yerine ekran bence çok güzel ve zarif. en azından mesaj yazarken tuş sesş yok. ince ama önemli bir detay bence.

Anladık, tamam tasarım, haber iyi de ben de se kullanıcısıyım, xperia yı ne zamandır bekliyorum. N95, N96, Omnia. Hala bekliyorum. bırak şimdi bir sonrakini de çık artık xperiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Sony Ericsson'un dünya çapında satışları Samsung'un yarısı, Nokia'nın neredeyse 5'te birine kadar düştü. Adam gibi bişeyler yapmazlarsa bu birliktelik daha fazla gitmez.

http://www.chip.com.tr/konu/Sony-ve-Ericsson-Ortalik-tehlikede-mi_8452.html

yeter artık lütfen bir modeli olsun çıksınn!!!!!!

sony ericsson artık dogru düzgün hiç biyerde yok geçen hafta telefon alacaktım bulundugum şehirde bütün telefon satan büyük magazaları gezdim 1-2 modeli ancak vardı onlarda benim begendigim modelleri degildi ve sordum diger modelleri gelmeycek mi şu cevabı aldım ilgi olmadıgından istemiyecez dediler inanamıyorum se bence bir çok telefondan çok iyi kamerası özellikle çok güzel çok net ve çok hızlı çekiyor

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play