Sony Ericsson Paris P5:Yeni resim ve bilgiler

Sony Ericsson'un yeni akıllı telefonu ile ilgili bazı resimler ve bilgiler gün ışına çıkmaya başladı

Sony Ericsson Paris P5: Yeni resim ve bilgiler
Sony Ericsson Paris: GPS'li yeni akıllı telefon?

My-Symbian.com sitesinde yeni süper telefon Sony Ericsson Paris ile ilgili resimler çıktı. Daha nisan ayının başında telefonun birkaç tane keskin olmayan resmi bulunuyordu.

Resimler telefonun bir Q-klavyesi, 5 Megapiksel kamerası olduğunu gösteriyor. Bazı dedikodulara göre ise P5, GPS navigasyon, dokunmatik ekran ve UIQ 3.3 arayüzü ile donatılmış olacak.

Cep telefonunun tam olarak ne zaman piyasaya çıkacağı halen tartışılıyor. Bir blog girdisine göre telefon eylülde çıkacak, bir başka forum girdisinde ise sene sonundan bahsediliyor. Telefon yurtdışında ilk olarak Vodafone tarafından çıkarılacak. Fiyat hakkında henüz bir bilgi yok.

Bilgi için:
Sony Ericsson - 0212 473 77 77

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Sony Ericsson'sa zaten alınır. 5 mp kamera, akıllı telefon için mükemmel. Diğer özelliklerinin p1i'nin gelişmişi olacağını düşünürsek rüya bir telefon geliyor...

uiq işletim sistemi bence tam bi rezalet ayrıca çok yavaş sony onu terkedip kendi bir işletim sistemi yazsa daha çok satar.

ben ercison telefon hayatta almam çok sorunlu oluyorlar bir kere dilim yandı ben 3 yıldır nokia 6230i kullanıyorum bana yetiyor hemde sorunsuz no problem forever nokia

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir