Sony Ericsson'un gizli prototipleri çalındı!

Sony Ericsson bu kez hırsız şoku ile sarsıldı. Özel prototiplerin çalındığı olayın detayları burada.

  • Selim Öztürk
SE'yi soyan hırsız polislerden kurtulamadı
Sony Ericsson'un bazı özel cep telefonu prototiplerini çalan kişinin şirket çalışanı olmadığı belirlendi.

Sony Ericsson'un İsveç'te bulunan bir ofisine gizlice giren 35 yaşlarındaki bir şahıs, şirkete ait olan bazı önemli cep telefonu prototiplerini çalarak kayıplara karıştı. Polis olay sonrası aramalarını yoğunlaştırırken, şüpheli şahısın evine giren polisler, Sony Ericsson'a ait olduğu tespit edilen bazı cep telefonu prototiplerini de ele geçirdi.

Sony Ericsson'dan bu konuda yapılan son açıklamaya göre, şirketin cep telefonu prototiplerini çalan kişi bir Sony Ericsson çalışanı değil. Ancak muhtemelen şirketin binasına girmek için kullanılan geçiş kartını bir şekilde elde eden hırsız, bu sayede emeline ulaşabildi.

90.000 Dolarlık bir değere sahip olan cep telefonu prototiplerinin yanında şüpheli görülen bir laptop'a da el koyan İsveç polisi, bu olay üzerindeki araştırmalarını sürdürüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

sony ericson'u napacan. Her geçen gün satışları düşen marka. Çalıyosan Nokia'nınkileri çal. En azından Samsung, Apple gibi şirketlere satarsın da işine yarar.

Şüpheli laptop gözaltında!

çinliler bir araba şirketinde de aynı şekilde çizimleri çalıp arabayı yapıyolar adamlar da işçiliği ucuza mal etmek için gidip çinlilerle görüşüyo ama adamlar o arabayı zaten biz yaptık diyolar bu da onun gibi olmuştur belki çinlilerdir günahlarına girmeyelim gerçide

KESİN Nokia CALMIŞTIR suşuda çinlilere atar

Sonyericsson'un sabırsız müşterisidir. Malum Sonyericsson bir modeli tanıtır, sonra piyasaya sürmek için bekletirde bekletir.

yaa adam illaki çaldı büyük bir firma ile anlaşacak sonrada satacak

ama şimdilik kimse almaz onları polis peşinde çünkü...

Bencede nokia çalmıştır sony gibi değişik ürünler yapamıyor.
Samsung gibi hep aynı ürünleri çıkar çıkar sat.

Sen de yorum yaz