Sony Ericsson'un hızına yetişmek çok zor!

Bir ay içinde 7 cebi piyasaya sunan Sony Ericsson durmuyor. İşte önümüzdeki haftanın yenileri!

Geçtiğimiz ay içinde piyasaya yedi yeni telefon modeli süren Sony Ericsson'un, önümüzdeki hafta iki tane daha yeni cep telefonu çıkarması bekleniyor.

Hollandalı Mobile Cowboys sitesinde, güvenilir bir kaynağın yeni modellerle ilgili haberleri doğruladığı belirtiliyor. Güvenilir kaynaklara her zaman güvenilmese de, ortaya çıkan resimler dedikoduları destekler nitelikte.

Yeni modellerden Remi, popüler T610 modelinin bir devamı niteliğinde. Alicia olarak da bilinen W707 ise ekonomik bir Walkman telefon.

Sony Ericsson'un geçtiğimiz dönemde piyasaya ne kadar çok telefon sürdüğünü göz önünde bulundurursak, orta/düşük gelirli kesime hitap eden bu iki yeni modeli de yakında piyasaya göreceğimizi tahmin edebiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Dünyayı çöplüğe cevirmeye devam ediyorlar kısacası...

hergün yeni bir model çıkarıyorlar, artık yeter ya. samsung c260 aldım artık onu kullanıyorum, işm olmaz megapikselli tellerle artık

Daha öncede söylemitim, telefonun dış görünüşü gayet güzel ve hoş ancak telefonu açınca bütün o güzellik gidiyo..Bu telefon 100Ytl bile olsa şahsen çok çirkin içi bence..

hiç sevemedim şu sony ericssonları

kiskanmayin parasi olan aliyor bole kotulemenize gerek yok calis senind eolur hahahahahaha

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir