Sony Ericsson'un XPERIA'sı ne kadar olacak?

Sony Ericsson'un yılan hikayesine dönen akıllı cebi XPERIA X1'in çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

  • Selim Öztürk
Sony Ericsson'un XPERIA'sı ne kadar olacak?

Zor günler geçiren Sony Ericsson'un büyük ümit bağladığı akıllı cep telefonu XPERIA X1 gün saymaya başladı. CHIP Online'ın çok özel bir incelemesini daha önce sizlere sunduğu yeni SE'nin piyasaya çıkış tarihi ve yurt dışı fiyatı nihayet belli oldu. Bilindiği gibi telefonun Ekim'de piyasada olması bekleniyordu ama beklentiler gerçeğe dönüşmemişti.

28 Kasım'da satışa sunulması beklenen yeni Sony Ericsson XPERIA X1, farklı bir akıllı telefon alternatifi arayanlar için geliştirilmiş bir ürün. 400MB dahili hafızaya sahip olan XPERIA X1'in diğer özellikleri ise kısaca şöyle: EDGE, GSM(850, 900, 1800, 1900 MHz), HSDPA, 3.2 megapiksel dahili kamera, 3 inç ekran, 480x320 ekran çözünürlüğü, WLAN ve Bluetooth.

Telefonun yurtdışı satış fiyatı ise 799,99 Dolar olarak açıklandı. XPERIA X1'in ülkemize ne zaman geleceği ya da fiyatının ne olacağı konusunda henüz kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

türkiye de en az 2 milyar olur bu telefon.

800 dolar mı? Yuh!

değmez. çok pahalı.

Aslında fiyatta yanlışlık var Yurt dışı fiyatı 699 euro

O fiyata bir telefon alırım ama alacağım o telefon asla sony ericson olmaz. Takoz markası

bencede fiyat politikası degistirmek lazım tamam belki biz tuketiciler her zaman ucuz olmasını isteriz ama samsun i900 telefonunu türkiyede kdv dahil 720 dolara alabilirken 800 dolar yutdışı fiyatlı bir telefon alayım

hala cikamadi bence bu da cok gecikmis bir urun. hic birzaman cikarilmamasi sony icin daha iyi olabilir. malum teknoloji cok hizli ilerliyor.

Türkiye'de kazık bir fiyatla satılması kesin gibi.

arkadaşlar abartmayın en fazla ilk çıkış 1 milyarın üstüdür k850ide 1 milyardı şimdi bakın 5 m. kamera var süper 560 ytl

Cihazda 480 x 320 değil, 800 x 480 ekran çözünürlüğü bulunuyor.
Yiğidi öldürün, hakkını verin..

Sevgili CHIP, neden günlerdir hatanızı düzeltmiyorsunuz? Bir önceki mesajımda ekran çözünürlüğünün belirttiğiniz gibi olmadığını söyledim, hatanızı hala düzeltmemişsiniz. İnsanlara yanlış bilgi veriyorsunuz.

Sen de yorum yaz