Sony'nin Nexus'u bu cep mi?

Herkes gözünü LG'den gelecek yeni Nexus cebe dikmişken, asıl bombayı diğer bir cep devi patlatıyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Sony'nin Nexus'u bu cep mi?

Google'ın birden fazla Nexus cebi piyasaya sürmeye planladığını sizlere geçtiğimiz haftalara bu haberimizde söylemiştik. Şimdi ise Sony'nin Nexus cebi olduğu iddia edilen bir telefonun görüntüleri internette ortaya çıktı.

Xperia T gibi diğer Sony ceplerini andıran cihaz, Android Jelly Bean'in stok sürümü ile çalışıyor. Telefonun arkasındaki Google logosu da dikkat çekiyor. Geçtiğimiz haftalarda Google'ın Nexus programını belirli kurallara uyan her üreticiye açtığına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Fotoğraflar da bu söylentileri destekler nitelikte. Ancak fotoğraftaki cebin sahte olma olasılığı da var. Cihazın arkasındaki ton farklılıkları şüphe uyandırmıyor değil.

Geçtiğimiz haftalarda LG'nin de Nexus cebi görünmüştü. Söylentiler doğru çıkarsa daha önce hiç olmadığı kadar çok Nexus ceple karşılaşabiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Dokunmatikte kuşkusuz 1 numara olan Sony'den bir Nexus görmeyi isterim şahsen.

sony' ye yakışmamış bu telefon, biraz takoz gibi duruyor, estetikten biraz uzak kalmış. İnsan biraz köşelerini oval ya da yuvarlak hat şeklinde yapar bu ne ya, kumandadan farkı yok sanki.

uzaktan kumanda zannetım resme ılk baktıgımda o ne oyle be takoz gibi

Photoshop bu resim , anlamadınızmı.

Hadi be Sony, üret artık Nexus'umu! Yalnız tasarım böyle olursa söverim.

Bildigin photoshop bu.. :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play