Sony oyunların geleceği hakkında konuştu!

Oyunlarda yakın gelecekte bizi neler bekliyor? İşte Sony'den heyecan verici açıklamalar

  • Zeynel A. Öztürk

Sony başkan yardımcısı Mick Hocking, oyunların geleceği hakkında konuştu. Görünüşe bakılırsa Sony'nin CES 2011'de tanıtılan kafaya takılan gözlüğü, gelişiminde önemli bir aşamaya geldi.

Btween3d'nin Hocking ile yaptığı röpotrajda Mick Hocking şunları söyledi: "Geri gelen ve beni çok heyecanlandıran diğer bir şey ise sanal gerçeklik devri." " Artık bunu yapacak gücümüz, ekran çözünürlüğümüz, işlemci gücümüz var. Dolayısıyla kafaya takılan ekranlarda yakın bir zamanda çok ama çok gerçekçi deneyimler yaşayabileceğiz."

Sony'nin yeni Artırılmış Gerçeklik tekniğinin bunda önemli rol oynama ihtimali var. Sony Computer Entertainment International'ın (SCEI) yeni başkanı Andrew House ise sonraki jenerasyon bir konsola şu an gerek olmadığını söylüyor. House, CVG ile yaptığı röportajda PS3 için hala "erken dönem"de bulunduğumuzu, Sony'nin 3D'nin potansiyelini henüz incelemeye başladığını dile getiriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

bu gözlüklerle video seyretmesi,kitap okuması çok güzel olur.
12 mp kamera,mikrofon konulursa tam bir multimedya gözlüğü

fikrimi çalmışlar ciddiyim ha :)

Microsoft laf soksa da Sony ve Nintendo bu işi en iyi yapanlar.

bence bu kacaman gzlükler takılarak oynanan oyundan fazla bir haz alınamaz. ne o öyle uzaylı gibi

bence bu kacaman gzlükler takılarak oynanan oyundan fazla bir haz alınamaz. ne o öyle uzaylı gibi

Acil lazim :DD

bu gözlüğü takacam dışarısını ne görücem ne duyucam hırsız gelcek evi soyup soğana çevircek bende oh be bu levelide geçtim deyim gözlüğü çıkartıp aptallığın tadına varacam

önce kendi sunucularına sahip çıksın

daha kinnect yapamadılar ya yazılım dedin mi microsoft hacı adamlar bunu çıkarsın microsoft bi sonraki ay daha kapsamlısını çıkarır adamlarda o güç var zaten ...

Sen de yorum yaz

Turhost