Sony ve gnctrkcll'den gençlere yaz fırsatı!

PlayStation 3 sahibi olmak isteyenler, Sony ve Turkcell'in sunduğu bu avantajı incelemeliler!

Sony ve gnctrkcll'den gençlere yaz fırsatı!

Sony, gnçtrkcll'lileri sevindirecek bir yaz kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, gnçtrkcll'liler, 320 GB'lık PlayStation 3 oyun konsolu ve 1 adet oyundan oluşan pakete ilave olarak God of War 3 veya InFamous 2 oyunlarından birine; 799 TL'lik tavsiye edilen satış fiyatına sahip olabilecekler. Kampanya PlayStation Move paketleri için de geçerli olacak; gnçtrkcll'liler 320 GB'lık oyun konsolunun yanında PS Move kamerasına, bir PS Move hareket kumandasına, bir PS Move oyununa ve God of War 3 veya InFamous 2 oyunundan oluşan pakete de aynı fiyattan sahip olabilecek.

SFR4 yazıp 2222'ye gönderin, kampanyadan yararlanın

Tüm Sony Center Mağazaları ve anlaşmalı zincir mağazalarda geçerli kampanyadan yararlanabilmek için gnçtrkcll'lilerin yapması gereken tek şey, gnctrkcll kampanya şifresi almak. Bunun için de SFR4 yazıp 2222'ye göndermek ve gelen kampanya şifresini mağazada kasa sorumlusuna iletmek yeterli. Ayrıca gncteklif.com üzerinden ücretsiz kampanya şifresi alınabiliyor. Kampanya 31 Temmuz 2012 tarihine kadar devam ediyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

electroworld'de zaten bu fiyata ki, nesi indirimli? 1 oyun artı ekstradan 1 kol da veriyorlar hatta.

smile koyunca ucuzladı dimi sizi uyanıklar

bende bu kampanyayı kasım ayında aldım fiyat yine aynı gnctrkcll şöyle bir lampanya yapsa 1 oyun alana dilediği oyun hediye :)
daha yenilikçi kampanya isiyoruz psn de online oyun oynamak bambaşka killzone 3 oo yeah

AKLINIMI KAÇIRMIŞ MİLLET, NERESİ UCUZ BUNUN FİYATLARDAN HABERLERİ YOK SANIRIM

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir