Sony Xperia i1 inceliğiyle çok şaşırtacak

Eğer 4 Eylül'de tanıtılacağı söylenen Xperia i1 buysa, yeni bir rekor geliyor demektir...

  • Cem Şancı
Sony Xperia i1 inceliğiyle çok şaşırtacak

Sony'nin duyuracağı yeni telefon, Honami kod adlı Xperia i1'in kalınlığı büyük merak konusu oldu. Telefonun internete sızan görüntülerinde neredeyse milimetreler kalınlığında olması, onu dünyanın en ince telefonu yapabilir.

Sony'nin yakında medyaya vereceği tanıtım ilanlarından birini ele geçirdiğini iddia eden bir Çin sitesi, ilanda görülen "jilet" inceliğindeki nesenin, Xperia i1 olduğunu iddia etti. Görsel dikkatlice incelendiğinde ince kenarın üzerinde açma kapama düğmesinin bulunması da dikkat çekti.

Şimdi teknoloji dünyası, Sony'nin Berlin'deki IFA 2013 fuarı sırasında, 4 Eylül'deki konferansında telefonu tanıtmasını bekliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Ben acma kapama düğmesi görmedim gören varmı

@12 Ağu 2013 10:54 hemen o ortadaki yazı var ya onun hemen üstünde digi-wo nun üstünde hemen

Ama bu kadar ince olursa batarya düşük olur

Merakla beklediğim telefon eğer umdugumu bulamazsam sony ericsson w950 alcam

"ilanda görülen "jilet" inceliğindeki nesenin, Xperia i1 olduğunu iddia etti"
Yani Yakışmıyo size cidden yakışmıyo:)

Sony; harikasın!.. <<<Cleverman>>>

eğer adamlar ellerindeki gerçek teknolojiyi kullanmış olsalar dünyada çığır açarlar fakat para kazanma uğruna herşeyi yavaş yavaş üretiyorlar. 20 yıl sonra çıkacak şeylerin bile çizimleri herşeyi hazır...

hayalgücümü kullanınca açma butonunu gördüm ama gözümü kapattım öle görebiliyom :)

Gelsin de görelim bakalim

ne gerek var bu kadar ince bi telefona. çok narin bi telefonu ne yapacaksınız. onun yerine bataryası daha gelişmiş, hızı arttırılmış bi telefon yapın kalınlık aynı kalsın. bataryası 1 hafta giden geniş ekran bi akkıllı telefon olsun bak ozaman satışlara

@12 Ağu 2013 16:27 Nokia biraz kalın yapınca da başladınız hantal demeye . ne istediğinizi bilmiyorsunuz gereksiz konuşyorsunuz !!

@12 Ağu 2013 16:27 lg optimus g pro?

incecik değil isterse kağıt gibi yapsın sony den telefon alınmaz anca televizyon alınır.

@gokersin Neden alınmaz en kaliteli akıllı telefonları ürettiği için mi?

Açma kapama düğmesi yok çünkü bu Telefonu sadece ve sadece uzaylılar kullancak.O yüzden açma kapama düğmesi koymaya gerek duymamışlar.Şimdiki insanların hafızası bunun özeliklerini kullanacak kapasiteye henüz ulaşmadığından sadece ileri derecede zeki insanlara özel üretim yapacaklarmış.Yaklaşık 150 yıl sonra tüm insanların hizmetine sunacaklarmış.Yani Sony şimdiki firmaların 150 yıl ilerisinden gidiyor.Off ya hemen kendimizi güncellememiz lazım yoksa 150 geride kalmak yakışmaz bize.

@12 Ağu 2013 17:36 Ne saçmalıyon sen HAHAHAHAHA açma kapama düğmesi var hemde çok şık bir tasarım :D

merhaba,ya HTC One bekledım geç geldi, ve bende mart'da sony xperia z Aldım Tesseliyi buldum ve HTC One'Aratmıyor ? süper. ve şimdi daha'da süprizler var ve 'sony xperia i1 Honami'' geliyorlar.

Z gibi yine hantal.Kapasitif tuşlar ekrandan yiyecek agım şahımda 1 panel beklemeyin

sony sevim oni

Honami 6 aydır inceliyorum o donanımla bu kadar ince olamaz ne çok ince nede çok kalın olsun önemli olan işlevi 20 mp sensörle okadar ince olamaz ayrıca walkman çip olcak ses sistemide iyi olucak Sony bu sefer farkını koyacaktır ama kağıt üstünde kalmasında bunlar gerçekten söylenen özellikleriyle hatasız ve kusursuz olmalıdır.

Benim bildiğim 8 mm olacak heral

Sen de yorum yaz