Sony Xperia Z1 uzmanların merceği altında!

Sony Xperia Z1'i kamerasından su geçirmezliğine A'dan Z'ye test ettik, değerlendirdik!

Oynat Sony Xperia Z1'le suya daldık! Sony'nin eşsiz işlevleriyle ilgi çeken Xperia Z1'ini aldık ve kimsenin aklına gelmeyeni biz yaptık!

Sony'nin üst seviye cebi Xperia Z1'in su geçirmezliği, kamera performansı, video işlevlerli gibi ilgili aklınıza takılan tüm konuları geçtimiğiz günlerde yayınladığımız videolarla cevaplamaya çalıştık. Sizler tarafından yoğun ilgi gören Xperia Z1 incelemelerimizi bu haberimizde bir araya toplayıp, videolara erişiminizi kolaylaştırmak amacıyla tekrar sizlerle paylaşıyoruz.

Yukarıda izleyebileceğiniz ilk videoda CHIP ofisinin bulunduğu Trump Towers'daki Jatomi'nin havuzunda Xperia Z1'le suya atlayıp, cebin su geçirmezliğini, su altında kayıt yeteneklerini test etmiştik. 

Sony Xperia X1 uzmanların merceği altında!

Oynat Sony Xperia Z1'in ayrıcalıklı uygulamaları! Sadece Sony Xperia Z1 sahiplerine sunulan ayrıcalıklı uygulamaları Mahmut Karslıoğlu anlatıyor...

Kullanıcıların akıllı telefonlarını genelde hangi amaçla kullandıklarını çok iyi değerlendiren Sony, Xperia Z1 üzerine bu yönde çözümler sunan birçok uygulama eklerken ayrıca akıllı telefon kullanım deneyiminizi pratikleştirecek özellikleri de unutmamış.

Bu videomuzda Xperia Z1'in Sony kullanıcılarına ayrıcalıklı olarak sunduğu özellikleri CHIP Yayın Yönetmeni Mahmut Karslıoğlu değerlendiriyor.

Sony Xperia Z1'in üstün video işlevleri!

Oynat Sony Xperia Z1'in üstün video işlevleri! Sony Xperia Z1'in üstün video özelliklerini ve performansını değerlendirdik!

Bu videomuzda Populer Science yayın yönetmeni Şahin Ekşioğlu, Xperia Z1'in üstün video yeteneklerini ele alıyor.

Sony Xperia Z1'in teknik özellikleri!

Oynat Sony Xperia Z1'in teknik özellikleri! Sony'nin amiral gemisi Xperia Z1'in teknik özellikleri ne kadar iyi? İşte değerlendirmemiz...

Bu videomuzda CHIP Online donanım editörü Ercan Uğurlu, Sony Xperia Z1'in teknik özelliklerini tek tek anlatıyor ve değerlendiriyor.

Xperia Z1 hayatınızı böyle kolaylaştırıyor!

Oynat Xperia Z1 hayatınızı böyle kolaylaştırıyor! Sony Xperia Z1'in özel uygulamaları, hayatınızı nasıl daha kolay bir hale getiriyor? İnceledik!

CHIP yayın yönetmeni Mahmut Karslıoğlu, Sony Xperia Z1'de yer alan, akıllı telefon kullanım deneyimimizi pratikleştirecek ve sık yaptığımız işleri otomatik hale getirecek özel Sony uygulamalarından sizlere bahsediyor.

Sony Xperia Z1'in üstün fotoğraf yetenekleri!

Oynat Sony Xperia Z1'in üstün fotoğraf yetenekleri! Sony Xperia Z1'in fotoğraf çekme konusundaki üstün özelliklerini değerlendirdik!

Son videomuzda Popular Science Yayın Yönetmeni Şahin Ekşioğlu, Xperia Z1'in üstün fotoğraf özelliklerini değerlendiriyor.

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir