Sony Xperia Z3 giderek yaklaşıyor!

Sony Xperia Z3'ün gerçek olmaya yaklaştığını gösteren bir ipucu daha kendini gösterdi!

Sony Xperia Z3 giderek yaklaşıyor!

Sony Xperia Z3'ün 2015'e girmeden önce tanıtılacağına dair işaretler giderek çoğalıyor. Telefonun ABD'de FCC (Federal Muhabere Komisyonu) incelemelerinden başarıyla geçmiş olma ihtimali yüksek.

FCC'nin resmi web sitesinde ortaya çıkan bilgilere göre Sony D6603 adındaki telefon, LTE, NFC ve microSD desteğiyle geliyor. Bilgiler arasında Wi-Fi, Bluetooth ve GPS gibi standart özellikler de var. D6603 kimlik kodunun daha önceki sızıntılarda Xperia Z3 ile ilişkilendiriliyor olması, beklene cebin yolda olduğuna dair bir işaret olarak değerlendirilebilir.

Xperia Z3, daha önceki söylentilere göre Xperia X2'ye çok önemli geliştirmeler getirmeyecek. Bu senenin başında çıkan Xperia Z2, full HD ekran, dört çekirdekli işlemci ve 20.7 megapiksel kamera gibi özelliklerle geliyor.

Sony Xperia Z3'ün Eylül'ün başında başlayacak olan IFA 2014'te tanıtılması bekleniyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

lan biz daha z2'yi yeni alacaaz adamlar z3 çıkarıyor

Eger boyle birsey yaparsa sony z2 alanlara resmen kazik atmis olur ve firmaya alan sadakat azalir sahsen ben 6 ayda bir amiral gemisi cikaran bir marka kullanmam. Bu konuda iphoneden sonra en tutarli sirket HTC

Aynı telefonu ayda bir ismini degistirip piyasaya sürüyorlar..

@18 Tem 2014 19:04 biraz mantıklı konuş samsungda aynı diğerm arkalarda tutulan modelini değişmez sadece iyileştirir başka tip model istiyorsan sitesine git sont t3 modeline bak çeşit çok z modelleri böyle iyi araştırın biraz sony laf atmayın

z1 çıkınca z alanlara, z2 çıkınca z1 alanlara, z3 çıkınca z2 alanlara yazık oluyor

Nerede Sony ciler alin siz 6 ay sonra yenisi ciksin.

@19 Tem 2014 16:23 işine gelirse paran varsa alırsın android teller böyle adam sana zorla al demiyor.

HTC Gerçekten mükemmel şirket. Habire çıkarmıyor. Çıkarıncada tam çıkarıyor. Sony deneme tahtası gibi z1 yaptı eksikleri z2 ile giderdi baktı ufak hatalar var hemen z3 çıkarıyor.

Lan z3 cıkınca z2 alanlara guncelleme gelmeyecek mi sanki niye en son model bende olsun diyorsunuz sanki aynı haltı samsung yemıyor s3e kıtkat vermedı kendı telefonunu kotuleyen reklam yaptı gucu yeten ıster z2 alır ister z3

sony'nin 6 ayda bir telefon çıkarmasında ne gibi bir sakınca var anlamadım..yıllarca en iyi telefon bende diye hava mı atmak istiyorsunuz..madem 6 ayda bir telefon çıkartıyor Z2'de bir eksik mi gördün bekle Z3 al..Z3'te bir eksik mi gördün bekle Z4 al..en son çıkanı alacam diye uğraşırsan ohooo bu işin sonu yok..sony'nin 6 ayda bir yeni telefon çıkarması çok iyi birşey..mesela ben çok ısınıyor, habire kameradan atıyor diye Z2'yi beğenmedim..snapdragon 801 işlemcilerin genel sıkıntısı ısınma sorunu..şimdi ben sony marka telefon almak için yıllarca beklemek zorunda mı kalacam..hayır 6 ay sonra Z3 alacam..evinizin rıskını telefona yatırıp 6 ayda bir telefon mu çıkar diye fakir edebiyatı yapmayı burda..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir