Sony Xperia Z5, yeni bir tasarımla gelebilir!

Sızan bu görüntü eğer Sony Xperia Z5'e aitse, alıştığınızdan farklı görünen bir Sony'ye hazır olun!

Sony Xperia Z5, yeni bir tasarımla gelebilir!

Xperia Z4 ile daha yeni tanıştık, ancak yeni sızıntılar Sony'nin sonraki telefonundan ipucu veriyor.

İsmini sıkça duyduğumuz @upleaks, "Sony Lavender" başlığıyla paylaştığı resimde bizlere şimdiye kadarki Sony Xperia'lara pek benzemeyen bir telefon gösterdi. Telefonun ismini ilk defa duyduğumuz için, onun Sony'nin telefon serisinin neresinde yer alacağını kestirmemiz zor. Lavender'ın bir amiral gemisi olma ihtimali tabi ki var. Paylaşılan resme baktığımızdaysa ekran çerçevesinin oldukça ince olduğunu görüyoruz. Ön taraftaki LED flaş ise bize Xperia A4'ü hatırlattı.

Karşımızdaki çizimin bir taslağı andırması, Xperia Z5'in henüz ilk aşamalarında olduğu teorilerini destekliyor. Yani telefonunun tamamlanması, 2016'yı bulabilir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

OOO.... ÇOK BOMBA OLUR VAR YAAAA

dün c3 için aynı görüntü verildiydi önde flaşlı selfie kamera olacak diye. sony zaten şaşkın da haber yapanları da afallatı. hindistan a özel japonya ya özel ay a özel mars a özel xperia z4 ler z5 ler taze bittiydi şimdi bu başladı.

@18 Mayıs 2015 23:41 xperia c3 ne alaka 1 sene önce çıkan telefon?

z5 sony..note 5 samsung..g5 lg..ve daha diğerleri . sonu gelmeyecek bu telefonların.. birgün gelirki z 15..note 14 vesairler çıkacak.. aslında pek fark etmeyecek o gün ile bugün..ama isim ve bazı langırt bişeyler değiştirecek ..numaralar yükselecek.. note 17 gibi.

@19 Mayıs 2015 00:17 dünyada kuraldır her yeni geliştirdiğin şeye isim vermek..güncellemeler mesela sonu gelemeyecek ona kalırsa aynı bakış açısı

Ön taraftaki LED flaş ise bize Xperia A4'ü hatırlattı. DERKEN? A4DERKEN :)

@19 Mayıs 2015 08:22 bende bilmiyordum, meğer Xperia A4 Japonya için üretilen bir telefonmuş. bunu da öğrenmiş olduk

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir