Soul Calibur 4 yok satıyor!

Namco Bandai'nin son yayınlanan dövüş oyunu Soul Calibur IV rekora koşuyor!

Dövüş oyunlarının arasında son günlerde haklı bir şöhrete kavuşan ve adından sıkça söz ettiren Namco Bandai'nin başarılı dövüş oyunu Soul Calibur IV, rekora doğru koşuyor.

Özellikle İngiltere'de son 5 yılın en çok satan oyunlarından biri olan Soul Calibur IV'ün ülke çapındaki satış rakamı 2 milyon kopya adedine ulaşmış durumda. 29 Temmuz'da satışa çıkan ve bu kısa süre içerisinde 2 milyonluk satış rakamını geride bırakarak bir rekora imza atan Soul Calibur IV, ülkede bir süre daha yoğun bir ilgi göreceğe benziyor.

59.99 dolarlık fiyat etiketine sahip olan normal sürümün yanında sınırlı Premium sürümü de bulunan oyunun fiyatı ise 79.99 dolar olarak belirlendi. Şimdilik satış tablosuna bakıldığında, oyunun özellikle Xbox360 konsollarında son derece başarılı olduğunu söylenebilir. (En azından şimdilik İngiltere'de)

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

PSP ye de çıksa güzel olurdu

satacak tabi dunyanın en ıyı oyun fırmalarından bırı olan namco ve bandaının ortak yapımı olan oyun zaten mukemmel bir seriydi bu başarıyı sonuna kadar hak ediyor.

avrupa ülkelerindeki gibi keşke türkiyede de rekabet gören bir oyun olsaydı :( sırf artık oynanmıyor diye bende vazgeçtim oyuncusu kalmadı türkiyede ..herkes yine aynı firmanın cıkardıgı oyun olan tekken serisi ile karnını doyurmakta....alternatif oyunlara hiçkimse yönelmiyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir