Tüm spam'lerden 5 dakikada kurtulun

CHIP Online posta kutunuzun düşmanı olan spam'leri yok etmeniz için size yardımcı olacak...

Spam'e karşı en iyi program

Spam'e karşı en iyi program
Spamihilator: Filtrelenen haberler doğrudan çöp kutusuna gönderiliyor.

Hangi mail istemcisini kullanırsanız kullanın, bu rahat ve güvenilir araç size spam-savaşında yardımcı olacaktır: Spamihilator.

Spamihilator mail kutunuz ve mail programınız arasına girer ve daha iletim aşamasında rahatsız edici reklam-mesajlarını filtreler. Kurulum sihirbazını takip etmeniz yeterli; bir porsiyon spam'den kurtuldunuz bile.

Diğer filtrelerde olmayan bir avantaj: Özel filtreler sayesinde kullanıcının en çok rahatsız olduğu spam-maillerine uyum sağlayabiliyor. Mesela PDF dosyası ile gelen hisse-spam'leri veya garip karakterlere sahip yabancı dilde mesajlar.

Ufak bir pürüz: Yazılım şu an için IMAP posta kutularında çuvallıyor. IMAP'in açılımı Internet Message Access Protocol ve tüm maillerin sunucuda kalıp orada yönetildiği anlamına geliyor.

Spamihilator yazarı Michael Krämer bu hatayı düzeltmek için çalışmakta. Alternatif sunmamız da mümkün değil: Çünkü ücretsiz spam-koruması sağlayan programların çoğu IMAP e-mail sorgularını öncelikli olarak desteklemiyorlar.

Download: Spamihilator

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

airties rt205

Thunderbird için bir eklenti yok mu acaba kolay bişi ben birkere yaptımda biraz kasıyordu...

firefox için hazırlanan adblock mükemmel bir engelleyici fakat IE7Pro o kadar başarılı değil özellikle flash reklamları engellemek için ayarlandığında tüm flashları engelliyor o yüzden gerekli gereksiz tüm flashlar yok oluyor ayar kapatıldığında da hepsi birden açılıyor
manuel bir engelleme ayarı olsa mükemmel olurdu adblock gibi

Bu konuda IE7PRO yu tek geçerim. engeleyemediği reklam görmedim.

Donanimhaber.com da ana konu başlıları açıldığında alttan şerit şeklinde reklamlar çıkıyor. IE/Pro tamamen engellerken AdBlockPlus sadece içerik resmini engelleyebiliyor ama renkli şeritler kalıyor maalesef

GTA 5 PC YE ÇIKTI

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir