Spotify'da Çalan Şarkının Sözlerini Görün!

Spotify'da şu an çalan parçanın şarkı sözlerini nasıl görebileceğinizi açıklıyoruz.

  • Zeynel A. Öztürk
Spotify'da Çalan Şarkının Sözlerini Görün!

Spotify, sevdiğimiz faydalı özellikleri ansızın kaldırmasıyla tanınıyor. Bunlardan bir tanesi, şarkı sözlerini görmemizi sağlayan işlevdi.

Müzik akış devi bu işlevin yerine Behind the Lyrics'i getirdi ancak bu işlevin eskinin yanına bile yaklaştığını söyleyemeyiz. Behind the Lyrics, dinlediğiniz şarkının sözlerini göstermek yerine şarkı hakkında bir takım "önemli bilgiler" gösteriyor. Sadece İngilizce dilinde çalışan işlev, tüm şarkılarda da devreye girmiyor.

QuickLyric 3.0 for AndroidQuickLyric 3.0 for Android
A fast, beautiful, hassle-free app to instantly fetch lyrics while you're listening to music. Countless lyrics app either bother you with a notification or force you to manually type the name of the song every time it changes. QuickLyric solves that issue. The app monitors the music apps on your device to know which song you're listening to. The lyrics you wanted will then be waiting for you as soon as you open QuickLyric. The hassle-free experience you've been waiting for. Available on Google Play. Coming soon to iOS.

Yine de şu an çalan şarkının sözlerini çok zahmet etmeden görmenizi sağlayacak bir çözüm var: QuickLyric uygulamasını yüklemek.

Spotify'da Çalan Şarkının Sözlerini Görün

Öncelikle QuickLyric uygulamasını Play Store'dan indirmeniz gerekiyor. Bunun ardından aşağıdaki adımları izleyin.

1. Spotify uygulamasını açın.

2. Ayarlar menüsüne gidin

3. Cihaz Yayınlama Durumu seçeneğine kadar kaydırın.

4. Düğmeyi açık konuma getirin.

Şimdi Spotify'da bir şarkı başlatın ve QuickLyric uygulamasına dönün. Şarkının sözlerini hemen göreceksiniz. Bazı şarkılarda canlı olarak takip edilebilen şarkı sözleri bile görebilirsiniz. Şarkı bittiğinde yeni çalmaya başlayan şarkının sözlerini görmek için yenile düğmesine basmanız gerekebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Denedim birkaç şarkı dinledim ve özellik çalışıyor.

musixmatch deneyin !

@17 Nisan 2018 22:07 Harbi Musixmatch efsane bir lyric uygulaması her türlü özelliği var

cihaz yayınlama durumunu bulamadım birisi yardım edebilir mi

Sen de yorum yaz