SpyBot: Yeni motor ile daha hızlı tarama

SpyBot Search & Destroy yeni sürümü ile daha hızlı bir tarama süreci vaat ediyor...

SpyBot: Yeni motor sayesinde daha hızlı tarama
SpyBot: Casus yazılımlara ağız açtırmıyor.

Casus yazılımları (spyware) bulan ve yok eden yazılım SpyBot Search & Destroy'un elden geçirilmiş 1.6 sürümü yayımlandı. Geliştiriciler belirgin derecede daha hızlı taramalar vaat ediyor çünkü şimdiden, ilerde çıkacak olan 2.0 sürümünün motoru kullanılıyor. Buna ek olarak Firefox ve Opera'nın yeni sürümleri de destekleniyor.

"SpyBot Search & Destroy" Windows kurulumunuzu tek bir tuş ile casus yazılımlara karşı tarıyor. SpyBot şüpheli yazılımlar bulursa, bunların casusluk ve reklam için kullanılan kısımlarını silip, yazılımın fonksiyonelliğini bozmadan çalışmasını sağlayabiliyor.

Download: SpyBot Search & Destroy 1.6

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

download linki bu olmalı lütfen değiştirin http://fileforum.betanews.com/sendfile/1043809773/1/1215592126.7cd6b09aef4e992c21c98e4034326b0ddd6eb3cc/spybotsd160.exe

Download linkinde herhangi bir sorun yok. Program indirildi ve denendi.

İndirme bağlantısında sorun var arkadaşım. Direk olarak http://www.betanews.com/ sitesine yönlendiriyor. ck1991 doğrusunu yazmış.

Bu arada program denildiği gibi hızlı.

Enteresan,

Linkten indirip denediğimde bir sorun yoktu ama şimdi dediğiniz gibi betanews.com'a yönlendiriyor.

doğrusu ile değiştirildi ;)

download linkinde sorun yok. rahatlıkla indirebilirsiniz.

elinize sağlık düzeltmişsiniz belirttiğinizeski linkteki dosya serverda mevcut ancak sitede çerez doğrulaması var benim belirttiğim serverdaki .exe uzantıyı bile indiremiyorsunuz siteye girip download now dedikten sonra yine aynı link çıkıyor ;) yabancılara izin yok diyor site :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir