Star Wars: Klon Savaşları

Lucasfilm Animation'ın gelmiş geçmiş ilk animasyon filmi: "Star Wars: Klon Savaşları"

Star Wars: Klon Savaşları
Star Wars: Klon Savaşları 15 Ağustos 2008'de sinema severlerle buluşacak.

STAR WARS, Lucasfilm Animation'ın gelmiş geçmiş ilk animasyon filmi "STAR WARS: KLON SAVAŞLARI" ile baş döndürücü yeni bir görünüm kazanıyor.

Klonlar galaksinin tozunu attırırken, kahraman Jedi Savaşçıları düzeni ve barışı korumaya çalışmaktadırlar. Gitgide daha çok sistem kara güçlerin ağına düşmektedir çünkü Galaksi Cumhuriyeti'nde Bölücülerin ve ellerindeki robot (droid) orduların sayısı her geçen gün daha da artmaktadır.

Anakin Skywalker ve Padawan öğrencisi Ahsoka Tano kendilerini suç patronu Hutt Jabba'yla karşı karşıya getirecek, ciddi sonuçları olan bir görevin içinde bulurlar. Ama Kont Dooku ve aralarında sefil Asajj Ventress'in de bulunduğu sinsi ajanları, Anakin ile Ahsoka'nın görevlerinde başarısız olmalarını temin etmek için dur durak bilmeyecektirler.

Bu arada, Klon Savaşları'nın ön cephelerinde, Obi-Wan Kenobi ve Yoda Usta karanlık güçlere direnmek için muazzam klon ordusuna önderlik ederken kahramanca bir çaba içindedirler...
Filmde Anakin Skywalker'ı Matt Lanter; Ahsoka Tano'yu Ashley Eckstein; Obi-Wan Kenobi'yi James Arnold Taylor; Kaptan Rex'i ve Klon Birlikleri'ni Dee Bradley Baker; Yoda'yı Tom Kane; Asajj Ventress'i Nika Futterman; Başkan Palpatine'i Ian Abercrombie; C-3PO'yu Anthony Daniels; Kont Dooku'yu Christopher Lee; ve Mace Windu'yu da Samuel L. Jackson seslendirdi.

Lucasfilm Ltd. yapımı "STAR WARS: KLON SAVAŞLARI"u Dave Filoni yönetti. Senaryosunu Henry Gilroy, Steven Melching ve Scott Murphy'nin kaleme aldığı filmin yapımcısı Catherine Winder, yönetici yapımcısı ise George Lucas.

Filmde Kevin Kiner'in müziğinin yanı sıra, John Williams'ın yazdığı orijinal STAR WARS şarkıları ve müziği de yer alıyor. "STAR WARS: KLON SAVAŞLARI"un kurgusunu Jason W.A. Tucker, ses kurgu amirliğini Matthew Wood, animasyon müdürlüğünü Jesse Yeh ve Kevin Jong üstlendi. Gail Currey ise Lucasfilm Animation'ın yapımlardan sorumlu yöneticisi.

"STAR WARS: KLON SAVAŞLARI"un dünya çapındaki dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek. Daha çok bilgi için www.starwars.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Merakla ve heyecanla bekliyorum

Bu filmden sonra dizi şeklinde devam edeceğini de ben ekleyeyim

off dizi olarak devam edecekse süper olur yaa dört gözle bekliyorum!!!

efektler bi harika olmuş ama insanların yüzleri pokemondaki insanların yüzlerinden bile kötü :d

15 ağustos ta galaksimiz de!!

klon savaşlarını çok seviyorum yönetmenine teşekkür ediyorum

klon savaşlarını çok seviyorum

en sevdiğim animasyon

arkadaşlar filminde bildiiniz gibi sky walker darth vader a dönüşüyo malesef acaba bilginiz warmı bu animasyonunda da darth vader a dönüşüyo mu :S

nasıl yüklediniz

YÖNETMENİNE TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK GÜZEL OLMUŞ UMARIM DAHADA UZAR

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir