Steam'in yeni evi belli oldu!

Windows'ta var, Linux ve Mac de gelişiyor. Peki şimdi sırada ne var? İşte en son Steam platformu...

Dünyanın en büyük oyun fuarlarından birisi olan E3'de birbirinden farklı ve etkileyici olaylar oldu.

Bir bomba da Valve'den geldi. Yapılan açıklamada, ilk oyunuyla oyuncuları kendisine bağlayan Portal isimli oyunun ikincisinin PS3 platformu için de çıkacağını duyurdu.

Devamındaysa; oyuncuların artık buluşma noktası halini alan Steam platformunun, bundan böyle PS3 kullanıcıları tarafından da kullanabileceğini açıklaması, özellikle PS3 kullanıcıları tarafından heyecanla karşılandı.

PS3 piyasaya ilk çıktığı dönemlerde en büyük eleştiricilerden birisi olduğunu belirten Valve Başkanı Gabe Newell PlayStation 3 için; "Yapılmış en iyi konsol" ibaresini kullandı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Çok güzel bir haber - umarım TR'den de erişilebilir. Malum - ya bu tür servisler TR'ye açık değildir, ya da devlet büyüklerimiz vergi vermiyor diye her siteyi/servisi kapatırlar.

PS3 oyunlarını ucuz almak için yurtdışından sipariş verip arkadaşa yollatmaktan veya www.asia-play.com'dan sipariş vermekten gına gelmişti artık....

Meraklılarına sesleniyorum - Steam platformunu takip edin, özellikle noelde 2-3 $'a güncel bir PC oyunu, 15-20$'a da bir PS3 oyunu alabilirsiniz... :)

Eğer oyunlar steam sayesinde Linux işletim sistemi üzerinden oynanmaya kalkarsa Windows ağır bir darbe yer.

steam iyidir, birçok oyunum var, memnunum!!!

Ben de steam kullanıyorum ve memunum ancak çoğu oyun kutulu olarak Steamdakinden daha ucuz burda mesela orange box steam 26$ civarında aralgame 20 liraya veriyor bad company 2 49$ dı sanırım kutulu olarak 56 liraya alabiliyorsunuz... Half Life 2 19$ dı ben 20 liraya kutulu almıştım :D yinede oyunları satın almadan önce araştırın

Sen de yorum yaz