Steam Summer Sale 2015 başladı!

Steam'in büyük yaz indirimleri başladı. İşte, indirim kovalarken mutlaka bilmeniz gerekenler!

Steam Summer Sale 2015 başladı!

Steam Summer Sale kampanyası kapsamında belirli oyunları büyük indirimlerle satın almanız mümkün. 21 Haziran'a kadar devam edecek olan indirimlerden birçok yeni oyun nasipleniyor.

İndirim sayesinde GTA 5'in dahil olduğu GTA paketlerini, XCOM'u ve Metro Train'i orijinal fiyatlarından çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Steam'i henüz bilgisayarınıza yüklemediyseniz, onu bu adresten indirebilir ve kurabilirsiniz.

Steam'deki indirimler için size tavsiyemiz, oyunları satın almakta acele etmemeniz. Sabreden kullanıcılar, genellikle çok daha fazla tasarruf edebiliyorlar. İşte Steam Summer Sale'i en iyi biçimde değerlendirmenizi sağlayacak 3 ipucu.

1. Oyunları satın almakta acele etmeyin, en yüksek indirim oranlarını bekleyin.

2. Oyunları hediye etmeyi düşünün! Bir oyunu hediye olarak satın aldığınızda, onu arkadaşınıza verebilir veya kendiniz yükleyip oynayabilirsiniz.

3. Steam'in wishlist özelliğini kullanarak sevdiğiniz oyunları listeye ekleyin. Bu sayede favori oyunlarınız indirime girdiğinde uyarı alabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

'Summer Sale' yerine 'Yaz İndirimi' denilmesi daha hoş olurmuydu ne :)

Yaz oyunlarınıda oynayın. Hergün bir-iki kart düşüyor, tanesi 30-35 kuruş. 10 gün devam etse 3-5 tl steam bakiye. Gelsin bedava oyunlar.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir