Steve Jobs çılgınlığında son nokta!

Apple hayranları, şimdi de şirketin efsanevi patronu Steve Jobs'un giydiği elbiselerin peşinde!

  • Cenk Atlı
Steve Jobs'un eşyaları açık arttırmada!

Apple'ın artık bir tür "fan" mertebesine erişmiş bazı kullanıcılarının firmanın şimdiye kadar ürettiği bütün ürünlere sahip olmak gibi bir takıntılarının olduğu malumunuz. Fakat, fan'lıkta sınır tanımayan bazı kişiler durumu iyice abartıp sınırları iyice zorlayabiliyor. TechCrunch'ta yer alan haberde belirtildiği üzere Steve Jobs tarafından giyilmiş kıyafetlerin peşine düşenler de bu durumun en çarpıcı yeni örneklerinden biri.

Buna göre Apple'ın efsanevi kurucusunun giydiği gömlekler, kravatlar, taktığı saatler, yaka kartları ve diğer kişisel eşyaları halihazırda açık arttırmaya çıkmış durumda.

Julien's Live adlı bir müzayede evi tarafından gerçekleştirilen açık arttırma kapsamında aralarında yukarıdaki resimde görülen NeXT logolu boğazlı kazak olmak üzere Steve Jobs tarafından giyilen ya da kullanılan birçok kişisel eşya satışa çıkarıldı.

Jobs hayranlarının kaçırmak istemeyeceğini düşündüğümüz bu eşyaların tam listesine bu adresten erişebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Bende apple kullanıyorum ama bu kadar hayran deilim tabiki

Mühendisin raporuna rağmen başında olduğu firmanın ürettiği telefondan bi haber birini; bizlere dahi diye yutturmaya çalışıyorlar. Bill Gates ve Steve Jobs NSA`nın hizmetkârıdır Linus Torvalds ise Microsoft ile gizli anlaşmalı birinden başka birşey değil. Bilgisayar dergilerinde veya teknoloji donanım bilgisayar içerikli web sitelerinde 1999 senesinden beri aralıksız geliştirilen Amiga bilgisayar hakkında kaç makale okudunuz?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play