Steve Jobs'u soydular!

Geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan Steve Jobs'un, kısa süre önce soyulduğu ortaya çıktı!

Steve Jobs'u soydular!

Apple'ın efsane ismi Steve Jobs, 2011 yılının Ekim ayında hayata gözlerini yummuştu. Ama ölümü bile, sık sık haberlere konu olmasını engelleyemedi. Fakat bu seferki haber diğerlerine pek benzemiyor.

Jobs'un ABD - Kaliforniya'daki evinin, 17 Temmuz 2012 tarihinde hırsızların hedefi olduğu açıklandı. Yaklaşık 60 bin dolarlık elektronik eşya çalan hırsız, 2 Ağustos tarihinde yakalnmış. Ancak çaldıklarının büyük kısmını sattığı ortaya çıkmış.

Kariem McFarlin isimli hırsızın, bu hırsızlık girişimi nedeniyle 500 bin dolar gibi büyük bir para cezasına çarptırılması bekleniyor. Bunun yanında hapis cezası alıp almayacağı ise henüz belli değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

seni özlüyoruz dahi adam ....

Canım Steve Jobs'un neyini çalacaklar ki?? Adamın evinde mobilya bile yokmuş...

soygunu yapan büyük ihtimal çalgıcı samsung veya diğer komik pazarlama firmalarının elemanı olabilir. artık hırsızlık olayını illegal yoldan ev soymaya vardıracak kadar yüzsüz ve densiz olmayı başarmışlar. işte bu noktada tam bir kifayetsizlik rezalet örneği diye buna denir.....

memelekette ne kadar çok şizofren var ya samsung yaptırdı demiş yuh

bir adet zeka ozurlu Apple fanboyu tiki hirsizligi SAMUNG yaptirdi demis yuh... beyin ozurlu derdim ama o kiside beyin yok ki...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir