Steve Jobs'un efsane saati için servet!

Steve Jobs'un ardında bıraktıkları, önemli paralar karşılığında bir bir satılıyor!

  • Levent Öztürk
Steve Jobs'un efsane saati için servet!

Steve Jobs'un 1984 yılında orijinal Macintosh ile çektirdiği bir fotoğrafta kolunda bulunan Seiko saati, 42.500 dolara alıcı bulmayı başardı. Saat, Jobs'un ev yöneticiliğini yapan Mark Sheff tarafından Heritage Auctions açık arttırmasına taşınan kişisel eşyalardan sadece biriydi.

Jobs'un kullandığı eski Brikenstock sandaletler 2.750 dolara satılırken, önünde Next logosu bulunan ve Jobs denildiğine ilk akla gelen şeylerden biri olan boğazlı giysilerden biri de 7.500 dolara satıldı. Jobs'un Next iş kartları, Apple logolu bir kalem ve eski Apple CEO'su tarafından imzalanmış bir posta hizmet dönüş fişinin aralarında bulunduğu bir grup eşya da 16.250 dolara yeni sahiplerini buldular.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

apple size ne kadar ödüyorsa, o parayı biz ödeyelim, yeterki şu uyuz herif üzerinden apple reklamı yapmayın.

saat haberde geçiyor ama fotosu çok zayıf...

Bu adamın ailesi çocukları falan yok mu arkadaş. Eşyaları mezatlarda satılıyor, ayıp diye bir şey var. Bunlar ne biçim insan. O para sana ne lazım. Açlıktan ölsem babamın terliğini pazara çıkarmam. Yok abi işler bana ters. Televizyonda Rehinci denilen yasal gaspçıların -Amerikan tabi ki- programına denk geldim. Bir kadın kendisi 4-5 yaşlarında iken hediye edilmiş bir oyuncak bebeği satmaya gelmiş. 30-50 dolar gibi Bir para veriyorlar. Tam 2 saat kendi kendime söylendim. Bizde kimse yapmaz.

Brikenstock sandalet değil doğrusu Birkenstock'tur, Alman malı alt tabanı mantardan yapılır.

Sen de yorum yaz

Turhost