StorageCraft ile veri ve zaman kaybına son

Yeni bir imaj alma yazılım olan StorageCraft yepyeni seçenekler vaat ediyor.

StorageCraft nedir?

Bir pazar günü ısrarla çalan bir telefonla uyanırsınız, arayan patronunuzdur ve kritik bir uygulamaya erişemediğini söyler ve hemen halletmenizi ister. Fakat sizin o gün için planlarınız vardır, arkadaşlarınızla pikniğe gideceksinizdir, her şey hazır fakat siz apar topar şirkete gitmek zorunda kalırsınız. Bir umutla şirkete gidersiniz önemli bir olay olmadığını umarak. Fakat şirkete ulaştığınızda sunucunun mavi ekranda olduğunu görürsünüz, tekrar başlatmaya çalışırsınız fakat sorunlu bir güncelleme tüm sistemi allak bullak etmiştir.

Piknik hayallerinizi çekmecenize koyar, sistemin geri dönmesinin ne kadar süreceğini hesaplamaya çalışırsınız. Fakat bir anda aklınıza her akşam aldığınız disk imajı gelir. Açar bakarsınız ki imaj düzgün olarak alınmıştır. 20 dk sonra çalışmaya başlamış olmaktan mutlu patronunuza bir güle güle atıp arkadaşlarınıza katılırsınız. Bu ve buna benzer olayların başınıza gelmesi hiçte ihtimal dışı değildir.

Günümüzde yedek almanın ne kadar önemli ve kritik bir eylem olduğunu herkes bilmektedir. Fakat yine bilindiği gibi yedekten geri dönmek daha de kritik ve önemli bir konudur. Verinizin ne kadar kısa sürede tekrar çalışanların kullanımına sunulabileceği ise başarılı bir teknik bölüm veya başarısız bir teknik bölümün belirleyicisi olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

3aylık malullük maaşı ve haftada 20-25YTL ye cami temizliği yaparak geçimimi temin etmeye çalışıyorum,tek seferde 62.5 de 72 YTL de ödeyemem,kredi kartım(maximum)var,en çok taksit adedince abone olabilirim.Sizcede uygunsa hemen abone olayım.Ama;nasıl?ne kadar sürer abonelik başlangıcım?bu yılki ilk aylardan itibaren toplu gelirmi sayılar?En kolay ve en çabuk en avantajlı(benim açımdan) abonelik?3hobim var;bilgisayar-sinema-spor!kalp hastası olmam nedeni ile en uygun hobi bilgisayar!Yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.Saygılarımla.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
StorageCraft nedir?
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir