Storm ile üçüncü randevuya hazır mısınız?

Daha önce şansını iki kez deneyen dokunmatik cep bombası, şimdi bir kez daha sahnede...

  • Gökay Özbudak
Blackberry Storm 3 ortaya çıktı!
Bu sefer başarabilecek mi?

RIM bir zamanlar denediği ama başarılı olamadığı bir şeyi tekrar denemenin peşinde. Asla pes etmeyen firma zamanında çıkarttığı iPhone benzeri telefon, Blackberry Storm ile akıllı telefon piyasasına girmişti.

Storm'dan sonra Storm 2 ve Torch'la da başarıyı yakalamayan RIM, şimdilerde eski taktiğini yeniden denemek istiyor. BarryReview'un haberine göre; Blackberry Storm 3'ün görüntüleri internete düştü. Yeni Storm'un 3.7" ekranı, Wi-Fi ve 8 GB dahili belleği bulunuyor.

Eğer RIM, Blackberry Storm 3 ile bu sefer turnayı gözünden vurabilirse birçok analizciyi ve uzmanı oldukça şaşırtacaktır. Ancak tabii ki RIM'in Storm 3 ile neler yapacağını zaman gösterecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

yeni çıkan her telefonu iphone benzetmekle suçluyorlar artık..iphoneye benzemesinin nedeni en ideal şeklin ona yakın olmasından kaynaklanıyor..artık telefonlar çağ atladı uyduruk kydırık şeklli telefonlar törpülendi ve daha ideal ve verimli hale getirildi..yani kimsenin iphone ye benzeme çabası oldugunu düşünmüyorum..

blackberry os 6 çıkacak da stabil olacak da storm 3'de çalışacak da RIM bunları yapana kadar android 3.0 çıkacak.

neden her çıkan çep telefonunu elmaya benzetiyorlar allah aşkına dokunmatik telefonlar başka nasıl üretilebilirki iyiki elma var kurtlu elma

Bencede iphonela alakası yok ona benzemesi için daha çoooook uğraşmaları lazım ;)

Sen de yorum yaz