Street View'a 6 yeni hayvanat bahçesi

Google'ın her yeri dolaşan Street View kameraları, artık sizi buralara da götürebiliyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Street View, hayvanat bahçeleriyle zenginleşti

Google Maps bir süredir popüler Street View işlevi altında dünyanın farklı yerlerindeki hayvanat bahçelerini sergiliyor. Şimdi ise Street View'u 6 yeni hayvanat bahçesiyle zenginleştiren Google, bu hayvanat bahçesi koleksiyonlarına yeni Views web sitesinde vurguluyor.

Street View'a yeni eklenen hayvanat bahçeleri şuanlar: Chengdu Research Base of Giant Panda Breeding, Houston Zoo, Zoo Atlanta, Şili'deki Buin Zoo, Zoologico de Bauru in Brazil, Zoo Safari Park Stukenbrock ve Almanya'daki Tierpark Hagenbeck.

Daha önce Street View'da yer alan hayvanat bahçeleri arasında Sydney'deki Tarogna Zoo, Chicago, San Diego, Toronto, Singapur ve Barcelona'daki hayvanat bahçeleri vardı.

Google'ın Street View'unun sizi götürdüğü yerler arasında spor stadyumlarından su altına, Galapagos adalarından Eiffel Kulesi'ne birçok farklı yer bulunuyor.

 

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Yandex İstanbul'da sokak sokak gezdiriyor. Google Türkiye'ye gelsin sonra değerlendiririz.

Yandex sokak sokak gezdiriyor olabilir ama PC ye zorla kendini baska programlar aracılığı ile yükletip kendini zorla başlangıç sayfası yapıyor, onu niye yazmıyorsunuz..

@23 Ağu 2013 12:20 arkadaş size başka bir cevap yazabilir ancak ben size cevap vermek istiyorum: google`ın adobe flash güncelleme sayfasında gizli seçenekle chrome tarayıcı yüklettiği üçkağıtına ne buyurursun? ve ayrıca ben yandex browser yükledim hiçte dediğiniz gibi değil, olayı yalan derecesinde abartıyorsunuz!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play