StudioOne 19: Sıradışı bir hepsi bir arada PC

O sadece sıradan bir PC değil: Studio One 19'un hem tasarımı, hem de donanım özellikleri büyülüyor.

  • Halil Mollaoğlu
Studio One 19: Şık bir hepsi-bir-arada PC
Dell Studio One 19: Core2 temelli hepsi-bir-arada PC.

Dell firması Studio One 19 ile yeni bir hepsi-bir-arada-PC tanıtıyor. PC'nin 18,5 inçlik geniş ekran LCD'si var ve Intel Core 2 mimarili işlemcileri baz alıyor.

Şu an nihai tanımlamalar kesinleşmiş değil. Yapılandırmaya göre sistemde Core 2 Duo veya Core 2 Quad işlemci bulunacak. Buna 2 ila 4 GB arası DDR2 bellek, 750 GB'a kadar sabit disk ve bir Geforce grafik yongası eşlik edecek. Ekran kartı konusunda kullanıcıya Gefoce 9200 ve 9400 sunulacak. Diğer donanımlar arasında altı USB 2.0 girişi, WLAN b/g, Ethernet, 1,3 Megapiksel kamera ve bir Blu-ray-Combo sürücü veya bir DVD yazıcı geliyor.

18,5 inç ile görece ufak olan ekran 1366 x 768 piksel yerel çözünürlüğü destekliyor. Panelin günce hepsi-bir-arada PC'ler gibi dokunmatik kullanıma izin verip vermeyeceği ise henüz belli değil. Dell böyle bir özellikten bahsetmiyor. Dış yüzey aralarında beyaz ve siyahın da bulunduğu birçok farklı renkte tercih edilebiliyor. Dell işletim sistemi olarak Windows Vista Home Premium'un 32 veya 64-Bit'lik sürümünü kuruyor.

Dell Studio One 19 şimdilik sadece Amerikan pazarı için duyuruldu. Core 2 Duo E7500 (2,93 GHz), 500 GB sabit disk, 4 GB RAM, Geforce 9400 ve DVD yazıcılı somut bir konfigürasyonun fiyatı yaklaşık 1540 dolar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Çok güzelmiş yazın almayı düşünebilirim.

o fiyata dahi güzel makineler alınabilir nesi sıradışı anlayamadım.

bu fiyat çok. hele yurt dışında birde. yazık.

İmac çakması bir masaüstü ile karşı karşıyayız her zaman orjinalini tercih edin hem tasarım hem peformans açısından iMac bin kat daha iyi ve güzel.

neresi dahi yav.
benim nootebook centrino2 2.4, 4gb, 500 gb...daha ucuz:P

EN GÜZELİ toplama bilgisayar o parayla o sistemin iki katını alırım herhalde dell firması 500 TL MARKA İÇİN ALIYOR

Tasarımı beni hic büyülemedi açıkcası...

ama güzel bea
:D

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play