Su geçirmez HTC One M8 Prime mı geliyor?

Herkesin gözü Galaxy S5'in "prime" sürümündeyken, bir "prime" sürüm de HTC One'dan gelebilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Su geçirmez HTC One M8 Prime mı geliyor?

İlk söylentiler, HTC One M8'in "Prime" sürümünün QHD çözünürlüklü bir ekranla geleceğini ileri sürüyordu. Şimdi ise yetenekleri üstün bu telefonun Snapdragon 805 işlemci ve su geçirmez bir kasayla geleceği iddia edildi.

Yeni raporlara göre HTC One M8 Prime, piyasaya sadece daha güçlü teknik özelliklerle değil, üzerinde geliştirmeler yapılmış bir alüminyum kasayla gelecek. @evleaks'in iddiasına göre cebin kasası, alüminyum ve likit silikon karışımından oluşacak. Bu, telefonu su geçirmez hale getirecek.

M8 Prime, teknik özellikler konusunda hiç ödün vermeyecek gibi görünüyor. Çin'in sosyal ağı Webio'da ortaya çıkan bir rapora göre M8 Prime, Qualcomm'un Snapdragon 805 işlemcisini kullanacak. Dört çekirdekli bu işlemci, 2.7GHz saat hızında çalışacak ve LTE category 6'yı destekleyecek. 3GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı sunacak olan HTC One M8 Prime'da bir microSD slotuna da yer verileceği düşünülüyor.

HTC tarafından şu sırada test edildiği söylenen One M8 Prime'ın yaz aylarında tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte, One (M8)'in plastik kasalı daha ucuz bir modelinin de, Ace adıyla piyasaya sürülmesi bekleniyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

tek dertleri milletin aklını karıştırmak lan.. yok prime yok ace diye ugrasacaklarina yapabildiklerinin en iyisini bi telefonda toplayıp fiyatida ortalama bi fiyat yapip her sene bir telefon cikartsalar çok daha mantıklı degil mi ? yanlış dusunuyorsam duzeltin lütfen :)

Prime dan sonrada nirvana mi olacak :) tepe modeller amiral gemileri olmali bu sacmaliktan vazgecilmeli

3500 tl olursa şaşırmam

"Prime" ama 16 GB dahili hafıza. Genişletilebilir de olsa bir garip geliyor bana.

Teknolojiye yön veren firmalar; IBM, Microsoft, Apple, Sony. Adamlar su geçirmez yaptı diye bir ton eleştiri alıyordu ama Samsung ve şimdi Htc'de su geçirmez işine giriyor. Çok satmak, popüler olmak ayrı teknolojiye yön vermek ayrı bir şey.

rekabet yapmıyorlar bunlar paslaşıyorlar..htc adam gibi bi telefon yapsa 3500mA pil taksa. 4 gb ram koysa..ultrapixelini de artırsa milletin kafasından soru işaretleini de silse. önü 5 arkayı 4mp yaptı. videodada resim yaklaşınca bozulma oluyor diyor.. kafayı kıracam gidip xperia z2 alacam o olacak

Aynen katılıyorum milleti nasıl daha fazla üteriz kafasındalar ,zaten 2500 tl olan bi telefonun prime ı ne kadar olacak 3000 tl mi ? ,az kaldı kardeşler dayanın huewai ,oppo, one Plus one gibi Çinli üreticiler ûlkemize girdiğinde bunlar avcunu yalayacak mecbur fiyatları düşürecekler

Aslında Htc One M8 prime dedikleri büyük ekranlı versiyonu olacaktır. Minisini tanıttı, geçen senenin One Max di adı, bu sene prime olur mu bilinmez ama One Max in selefi olacaktır.

merhaba, HTC M8 Prima fotorafi bu deyil,? Aslında Çok görkemli bir mobil' ve Almayan pişman.?

Bu işin suyu çıktı. ...

Sen de yorum yaz