Şubat'ta LEVEL'dan herkese FlatOut 2 hediye!

Birbirinden önemli üç dosya konusu, Tekken 6, Resident Evil 5 ve Street Fighter IV bu ay LEVEL'da.

  • Recep Baltaş
Şubat'ta LEVEL'dan herkese FlatOut 2 hediye!

LEVEL'da bu ay birbirinden önemli üç dosya konusu yer alıyor. Bu dosya konularından en renklisiyse yıllardır oyun yazarlarına söylenen "Oyun oynayıp para kazanıyorsunuz." konusundaki itiraf. LEVEL, bu konudaki itiraflarını bir dosya konusu olarak gözler önüne seriyor.

Şubat sayısının önemli başlıklarıysa şöyle: Tekken 6, Company of Heroes: Tales of Valor, Resident Evil 5 ilk bakışları; Warhammer 40.000: Dawn of War II yakın planı ve röportajı; The Lord of the Rings: Conquest, Mirror's Edge, Saints Row 2, Street Fighter IV, Skate 2 incelemeleri; detaylı Mirror's Edge rehberi.

LEVEL'ın bu ay okuyucularına armağan ettiği tam sürüm oyunsa FlatOut 2. Bir yandan yarışırken diğer yandan rakipleri saf dışı bırakmaya çalıştığımız oyun, Şubat ayında tüm LEVEL okurlarına hediye ediliyor.

Ayrıntılar için tıklayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Level gerçekten coşmuş bir durumda her ay alıyorum başarılarının devamını bekliyorum .

Chip geçen ayki sayı hakkında yazdığım yorumumu yayınlamamıştı verdikleri oyunların fason olduğunu söylediğim için, tekrar aynısını söylüyorum Level aylardır "Klasik" adı altında bize yıllanmış oyunları veriyor kesinlikle 6.5 TL verip onu almak yerine steam dan adam gibi oyun satın alırım.

CHIP:
Sevgili okurumuz, LEVEL oyun satmıyor, hediye ediyor. Verdiğiniz 6.5 YTL karşılığında dergiyi alıyorsunuz. Oyunu değil. Oyun da derginin hediyesi... Zaten yeni çıkmış bir oyun nasıl olur da bir dergi ile dağıtılır, bu mümkün mü?
Elma ve armut karşılaştırması gibi olmuş bu biraz :)
Saygılarımızla.

Level aylardır "Klasik" adı altında bize yıllanmış oyunları veriyor

ne yıllanmışı la FlatOut 2 grafikleriylede şuan harika bir oyun

Hediye edilen FlatOut 2'yi internet üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabiliyormuyuz? iyi çalışmalar...

Level aylardır "Klasik" adı altında bize yıllanmış oyunları veriyor kesinlikle 6.5 TL verip onu almak yerine steam dan adam gibi oyun satın alırım.

------------------------
Bulmuşunuz lokum gibi oyunu sızlanmayın hemde orjinal.Tutup piyasaya yeni çıkmış oyunu dağıtack değil ya.Bu sinemaya yeni çıkmış filmi tv'den yayınlamak gibi birşey olurdu :D iyi benzetme yaptım ya.

Teşekkürler level dergisi.

Çevrim içi oynamaktan büyük zevk aldıgım bir oyun flatout 2, yamasını da yaparsanız hiçbir sorun yaşamazsınız. bugüzel oyunda görüşmek üzere nitro :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play