Superonline'dan "Hesabım" uygulaması

"Superonline Hesabım" ile kota sorgulamak da fatura ödemek de mümkün.

Fatura ödemek artık çok kolay

Müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak uygulamalar geliştiren Turkcell, Superonline kullanıcıları için "Hesabım" uygulamasını geliştirdi. Turkcell Superonline'lılar kendilerine özel geliştirilen "Superonline Hesabım" uygulaması ile istedikleri bilgiye daha kolay erişim sağlayacaklar. Kullanıcılar, ne kadar kullandıklarını bilebilmek ve kontrol altında tutabilmek için kullanım kotalarını görürken, faturalarını sorgulayabilecek. Tüm bunlara ek olarak fatura ödeme, üst pakete geçiş ve ek paket satın alma işlemlerini yapabilecekler.

Adil kullanım kotasına takılanlar için ek paketler "Hesabım"da

Özellikle fiber kullanıcıların çok fazla ihtiyaç duyduğu adil kullanım kotası mobil uygulama üzerinden takip edilebilecek. Böylece ne kadar kullandıklarını ve ne kadar kotaları kaldığını istedikleri an görebilecekler. Adil kullanım kotasına takılan müşteriler, "Superonline Hesabım" üzerinden sunulan ek paketleri satın alarak kotalarını yükseltebilecekler. Kullanıcıların faturalarını analiz edebilmeleri için grafik görünümü ve son 6 ay için fatura detayı özellikleri bulunan uygulamadaki toplu fatura ödeme hizmeti sayesinde, birden fazla fatura ödemesi gerçekleştirilebilecek.

"Superonline Hesabım"daki işlemler bireysel kullanıcılarla birlikte esnaf ve küçük ölçekli şirketlerin kullanımına da açık hale getirildi. Hesabım'a müşteri numarasının yanı sıra TC kimlik ya da GSM numarası ile giriş yapılabiliyor. Şifre almak içinse 2220'ye SIFRE yazıp göndermek yeterli oluyor. Superonline Hesabım'la birlikte kullanıcıların akıllı telefonlarının tarayıcılarından Hesabım uygulamasına ulaşabilmeleri için bir mobil site de hayata geçirildi. Uygulama ayrıca Turkcell AppMarket, Appstore ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bir Reklam okudunuz: Ancak böyle şeyleri kolaylaştırırlar, sözkonusu abonelik iptali olduğunda binbir dereden zorluk gösterirler. 2 sene önce yaşadığım olay yüzünden bayağı tepki göstermiştim. 24 ay taahhüdü dolan internet paketinden sonra aboneliğimi iptal ettirmemek için ellerinden geleni ardlarına koymadılar. Superonline'a abone oldunuzmu aylık fatura ödemelerinizi T.Superonline mağzalarına nakit ödeme yapamıyorsunuz, illa kredi kartı ile ödeme kabul etiyorlar. Banka ise komisyon alır.

4 yıldır programı kullanıyorum. Bu son genel müdür değişimine kadar program kullanım bilgilerini doğru gösteriyordu, bende akk mi ona göre kullanıyordum. Şimdi artık mesela 10 gün önceki kullanımını gösteriyor. Böylece fazla bant genişliğini zorlama, her an hızın 3Mbps a düşebilir politikası güdüyorlar.

hiç kullanılmamış superonline faturası aylık 1074 TL gelirmi bu nasıl bir sistemdir

Yalan göstermiyor milleti kandırıyorlar sadece

Sen de yorum yaz

Turhost