Surface akıllı saat "göründü"!

Biz görmesek de, Microsoft'un akıllı Surface saatini bir yerlerde, birileri gördü!

  • Zeynel A. Öztürk
Surface akıllı saat "göründü"
Görünen saat elbette bu değil

Microsoft'un henüz doğrulanmayan Surface akıllı saati, iddialar doğruysa bir gazetecinin kolunda deneme sürüşünde olabilir.

Gearlive, bir New York'lu tarafından denenmekte olan Surface saat ile zaman geçirdiğini ileri sürüyor. Site, bunu birkaç ay önce yaptığını, ancak açıklamaya yeni karar verdiğini iddia ediyor. İddiaya göre saat, ince uzun bir yapıya sahip, birçok sensörle geliyor ve Windows 8'in kutucuklu arayüzünü kullanıyor.

Bu konuşulanlar dışında, saatin gerçek olduğunu kanıtlayacak herhangi bir görüntü elimizde yok. Ancak iddialar burada bitmiyor. Gearlive'ın iddiasında göre Surface akıllı saat, diğeri işletim sistemleriyle uyumluluk sağlıyor. Söylentiye göre saatin E3'te veya E3'ten sonra tanıtılma ihtimali var.

Söylentiler bir yana, Microsoft'un bir akıllı saat üzerinde çalıştığı muhtemelen gerçek. Bir sonraki Surface saat sızıntısının daha net olması umuduyla bekliyor olacağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Saati gösterme özelliği güncelleme ile gelir sonradan :P

@10 Haz 2014 23:25 Saf ön yargı

Saatimde o kadar çok özellik var ki saat göstemeye yetecek yer kalmadı. :-D

microsoft güncelleme politikasını değiştirmeden çok zor tutması.

@11 Haz 2014 06:34 tüm windows cihazlara windows phone 8.1 güncellemesi veren microsoft un güncelleme politikasının neyini değiştireceksin android gibi 18 ay politikası uygulamıyor en azından tam destek verdiği bazı nexuslarda(Galaxy Nexus) Kit-Kat güncellemesini veremeyip desteğini kestiği gibi bir politika mı uyguluyor?

@11 Haz 2014 13:00 kesinlikle haklısın bu lafları icihaz kullananlar dese belki bi ihtimal katılabilirim ama bunu android kullanıcıları diyince yıkılıyorum !!!

Sen de yorum yaz