Surface'in ilk ciddi sınavı ibar'da başladı

Microsoft'un dokunmatik masaları, eğlence sektöründeki ilk sınavına Las Vegas'ta çıktı.

Surface'in ilk ciddi sınavı resmen başladı
Surface için hazırlanan reklam filmi, teknolojinin neler yapabildiğini gözler önüne seriyor.

Las Vegas'taki Rio All-Suite Otel'de bugünlerde farklı bir heyecan yaşanıyor. Microsoft'un Surface teknolojisi, yani dokunmatik masası, otelin içindeki iBar'da görücüye çıktı. iBar'ı dolduran müşteriler, dokunmatik masalarla sipariş vermekten oyun oynamaya ve hatta diğer müşterilerle tanışmaya kadar birçok farklı deneyimi yaşayabiliyor.

Surface teknolojisini kullanan masalar, müşterilerine çok sayıda özel uygulama sunuyor. Bu uygulamalardan en ilginci ise, hiç kuşkusuz "Flirt". Bu uygulamanın amacı, bir müşterinin, diğer masalarda oturan müşterilerle tanışmasını sağlamak. Uygulama, kullanıcısına videolu sohbet ya da resim paylaşmak gibi imkanlar sunuyor.

iBar'ın Surface masaları ile özel olarak hazırlanmış oyunları oynamak veya Las Vegas'ta sanal bir şehir turu yapmak bile mümkün.

Rio All-Suite Otel, iBar'a yerleştirdiği Surface masaları için özel bir reklam filmi hazırlamayı da ihmal etmemiş. Reklam filmi, seksi bir bayanın iBar'a girip arkadaşlarıyla buluşması ile başlıyor. Sonrasında yaşananları ise, videoyu izleyerek kendiniz keşfedebilirsiniz.

Bilindiği gibi, Surface teknolojisi daha önce de AT&T mağazalarında, interaktif ürün demoları için kullanılmıştı. Ancak iBar deneyimi, Surface'in ilk ciddi sınavı olarak değerlendiriliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Flirt'ü sevdim. :D

Bu gibi şeyler bu yüzden ülkemize geç geliyor. Bunu bi cafeye koysan vay sen benim masama nası resim atarsın diye kıyamet kopar. Kabadayımız çok ya ...

fiyatları uygunmus ama 2.200 bi laptoptan az bi meblağ...inşallah bize de gelirr :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir