Surface Phone'dan kötü haber!

Microsoft'un beklenen telefonu Surface Phone'un çok yakında sahnede olacağını bekliyorsanız, size kötü bir haberimiz var...

Surface Phone'dan kötü haber!

Microsoft, 26 Ekim tarihinde bir tanıtım etkinliği düzenleyecek. Şirketin bu etkinlikte, yeni "all-in-one" masaüstü PC'sini ortaya çıkarması bekleniyor. Buna Surface marka klavye ve fareler de dahil. Etkinlik donanımdan çok Windows 10'a odaklı, fakat yakın zamanda sızan bilgilere ve haberlere bakacak olursak, yeni donanımları da göreceğimizi söylemek isabetsiz olmaz.

Bu etkinlikte görmeyi beklemediğimiz ise, hakkında sürekli dedikodular duyduğumuz Surface Phone. Bu telefon hakkında duyduğumuz tüm güvenilir bilgiler en erken 2017'nin sonunda çıkacağı yönünde ki daha çok ertelenmesi de mümkün.

Geçtiğimiz yıl konuşulanlara göre, Microsoft'un cihazı 2016'da piyasaya sürmesi bekleniyordu. Fakat Nisan ayında, aynı kaynaktan gelen yeni bir bilgi, telefonun Windows 10 Redstone 2 güncellemesiyle birlikte Nisan 2017'de ortaya çıkarılacağını söylüyordu.

Buna karşın, Temmuz ayında Mary Jo Foley'in haberine göre Surface Phone'un piyasaya sürülüşü Redstone 2'den bir süre sonra bile gerçekleşmeyebilir.

Eğer Microsoft Surface Phone'u gerçekten 2018'de piyasaya sürmeyi planlıyorsa, bu uzun süreli bir bekleyiş olacak. Özellikle firmanın şu anki amiral gemileri olan Lumia 950 ve 950 XL'nin bir sene önce açıklandığını düşününce...

Ali Ruhi Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Sabırsızlıkla bekleyenler mi var ki bu telefonu "size kötü haberimiz var " diye haber edilmiş :) Neyse lafı bile olmaz ister gelsin ister gelmesin.

@11 Ekim 2016 13:22 Eskiden beri bir laf vardı ''Şu telefonları Windowslu yapsalardı çok iyi olurdu.''Diye bu onun beklentisi.

gelmeyecek beyler boşuna beklemeyin ms telefon işinden anlamıyor

Kimsenin surface phone' u beklediği yok. Beklenilen tek şey windowsphone'nun microsoftun çöplüğüne yuvarlanışı.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir