Surface Pro'yu ayaklık diye kullandılar!

Microsoft'un Surface Pro 3'ü, piyasaya çıktığından beri hiç bu kadar küçük düşürülmemişti!

Surface Pro'yu ayaklık diye kullandılar!

Microsoft yaz aylarında NFL ile yayınlarda Surface Pro tabletlerin kullanılması için 400 milyon dolarlık bir reklam anlaşması yapmıştı. "NFL'nin resmi tableti" haline gelen Surface Pro 2, hem oyuncular, hem de koçlar tarafından kullanılmaktaydı. Ancak sunucuların Surface tabletlerden "iPad'ler" diye bahsetmesi ve Fox'un yorumcusu John Lynch'in tablete "iPad benzeri araç" demesi, işleri karıştırmıştı.

Şimdi ise ABD'de konuşulan tek bir şey var: Demokratların hezimete uğradığı ara seçimler. CNN'deki yorumcuların omuz omuza oturduğu, her birinin önünde Surface Pro 3'ün yer aldığı bir seçim programındaysa bir CNN panelistinin Surface Pro 3'ü iPad'i için ayaklık olarak kullanması gözlerden kaçmadı. Dahası CNN'den Jake Tapper, iPad'in ekranına yazdıklarını gizlemek için Surface Pro 3'lerden oluşan bir duvarın arkasına gizlendi.

Twitter, şu sıralar Surface Pro'nun bu pazarlama felaketini konuşuyor. Microsoft, daha önce Surface Pro 2'nin yanlış tanınma kurbanı olduğunu söylemişti. Firmanın bu kez ne diyeceğini tahmin etmek ise zor görünüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

ipad'den önce piyasaya çıkaramamanın kaçınılmaz sonuçları bunlar. apple'ın piyasayı egale ettiği bir ürüne karşı mücadele etmek kolay değil. Ayrıca insanların "iPad benzeri araç" demesine şaşırmamak lazım çünkü gerçekten de öyle. farklı bir ürünle tüketicinin karşısını çıkılmadığı sürece bu tür benzetmeleri göze almaları gerekiyor.

ipad gerçekten iyi bir cihaz ama Surface Pro ile karşılaştırılamaz. Birisi tablet diğeri tablet formunda bilgisayar.

Bu konularda apple a yetişmek zor

Surface Pro serisi IPad ler den oldukça üstün cihazlardır. Aynı kulvarda bile sayılmazlar. Surfce Pro = ( Çok iyi bir Notebook Cihazı + Tonlarca Windows uygulaması + IPad ) - Bazı IOS Uygulamaları. Amerika da ve dünyanın her yerinde Teknolojiden anlamayan sürü ile insan var sonuçta.

ha haa resimler çok iyi ya :) Microsoft dersini artık almıştır umarım ama bu kafa yapısıyla işi çok zor...

bence gayet güzel tabletler bir kere windows çalıştırıyor usb 3.0 girişi var hem apple bir ara telefon pazarını da egale etmişti sonra açık kaynak bi koydu hala ayılamadılar bir de nefc yi yenilik diye tanıttılar bir arkadaşım bana iphone 6 sı ile direk ödemeyle yapabileceğini söylediğimde gülmüştüm

Kullanmayı beceremiyorlarsa bize yollasınlar seve seve kullanırız.

Surface pro 3 tablet değil tablet-bilgisayardır çoluk çocuk candy crush oynasın diye yapılmadı

Apple rüşvetle onları satın almasa durum farklı olurdu...

ipad demek kolay surpace pro 3 biraz zor oluyor belki aklında kalmamıştır :)

Surface Pro yu yetişkin iş adamı vs insanlar kullanır ipad'i lisesiler instagram da gezmek için kullanıyor :D

ilk okulda ders kıtabının arkasına telefon koymamız gibi bişi olmuş

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir