Surface tabletin aksesuarları ortaya çıktı

Microsoft'un ürettiği bu yepyeni 3 donanım, Windows 8'e özel bir ilk niteliğini taşıyor!

Microsoft Surface aksesuarları ortaya çıktı

Windows 8'e özel ilk donanım aksesuarları ortaya çıkmaya başladı. Şirketin Surface tableti için üretilen, yaklaşık iki hafta önce internete sızan klavye ve fazlası, Windows 8'in tüm potansiyelini kullanmaya izin verecek.

Wedge Touch Mouse, Wedge Mobile Keyboard ve Sculpt Touch Mouse, oldukça şık tasarımlara sahip Surface aksesuarları. Wedge Touch Mouse, "cebinize sığacak kadar küçük" bir fare ve dört yönlü kaydırmayı, bluetooth'u destekliyor. Wedge Touch Mouse'un yurtdışı fiyatı 69.95 dolar. Windows 8'li tabletler için tasarlanan Wedge Mobile Keyboard ise tabletiniz ile bluetooth üzerinden kablosuz olarak bağlanabiliyor. Cihazın yurdışı fiyatı ise 79.95 dolar.

Fiyatı biraz daha uygun olan Sculpt serisi ise kavisli bir tasarıma sahip ve 50 dolara satılıyor.

Microsoft Hardware genel yönetmeni Brett Kelleran, fare ve klavyelerinin Windows'u aydınlattığını, hızlı ve akıcı bir gezinti sağladığını söylüyor. Kelleran, Microsoft donanımlarının Microsoft tarafından Windows için optimize edildiğini vurguluyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Kim ne derse desin microsoft ortalığı yıkacak. Apple ekosisteminin darlığı insanları alternatiflere yönlendiriyor.Zamanla göreceğiz.

güzel donanımlar

Biraz pahalılar ama yaa

kim yanında taşır bunları apple yine number one

@31 Tem 2012 19:12 zorunda değilsin akıllı.

micrsoftun sonu geliyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir