Sürükleyici oyun deneyimi ve sıradışı eğlence

HP'nin oyun fanatiklerine özel ürettiği güç ve performans ile donatılmış PC'si bakın neler sunuyor!

Sürükleyici oyun deneyimi ve sıradışı eğlence

Yüksek hızlı Intel işlemciler, iyi grafik kartları ve iyileştirilmiş yazılım H9 Phoenix'te bir araya geliyor. H9 Phoenix, kullanıcılara tüm favori oyunlarını, HD videoları ve dijital içerikleri için mükemmel performansı ve çarpıcı görüntüyü sunuyor.

Gerçekçi ses

H9 Phoenix'in HP Beats Audio teknolojisi sayesinde sevdiğiniz müzikleri tam da müzisyenlerin yaptığı şekilde dinleyebilirsiniz. Film ve oyunları adeta gerçek kılacak geniş ses kapasitesi, yüksek, düşük ve kristal berraklığındaki orta dereceli tüm sesleri duymaya olanak sağlıyor.

Güçlü, bir o kadar estetik...

Gösterişli grafik kartları ile gelecek güncelleştirmeleri karşılamaya yeterli derecede güçlü 600 W güç kaynağı ve 3 adede kadar standart sabit sürücüyü destekleyen H9 Phoenix'in genişletilebilir depolama kapasitesi sayesinde oyunlara hakim olmak mümkün.

Zarif bir estetik ile iç ve dış aydınlatmalara sahip bir dayanıklı kasasında muhafaza edilen H9 Phoenix, oyun oynarken keyif vermenin yanı sıra bulunduğu mekana da uyum sağlayacak, iyi bir bilgisayar olarak göze çarpıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

intel 3770 k işlemci z75 soket anakart markası yok özellikleri ne oc uyumlu mu üzerinde uncloker turbo gibi tuşlar var mı gpu slotu kaç tane teknolojisi tam nasıl bilimiyoruz ssd var mı yok mu göremedim bile 2 tb hdd kaç rpm belli değil intel sisteme amd radeon 7950 ekran kartı en azından gtx680 beklerdim onun yerine ramler 16 gb ama yine hangi teknoloji barındırıyor stok fan mı yoksa özel su sogutmamı yoksa hava sogutma mı belirsiz samsung s27a950ds 3d monitör ve işn garip yanı türkiyede ki bi satıcı home premiumla satıyor insan ultimate verir bari yanında kasa desen keza iğrenç bi görünmde sıfır estetik hpe h9 1200 modeli 1,828 + kdv $ 1100 modeli ise 2,949 $ + kdv bu paralara ben su soğutmalı intel işlemci nvdia gtx 680 gpu samsung ssd okuma yazma 600 mb larda özellikli cl9 ramler 32 gb 1100 w 80 plus gold psu lu sistem dizerim hp tam işletme faciası hp dedin mi kacıcaksın arkadaş.

"Yüksek hızlı Intel işlemciler, iyi grafik kartları ve iyileştirilmiş yazılım ....." cümleye dikiz. bunca satır çöpü içinde en teknik cümle. ve bilgisayara dair başkaca hiçbir detay yok. teyyare duygusunda yazılmış sanki.

fiyatı hakkunda bilgi var mı 2000-2500-30000-40000 TL ??

kasanı görünümü çok güzelmiş bi tane almak isterdim ama sadece kasayı vermezler heralde :)

bende haberi açtım TEKNİK ÖZELLİKLER GÖRÜRÜM DİYE zaten beats audio bunları bilsekte olur bilmesekte yada verilcekse teknik özelliklerde verilseydi

Bu paraya oyun konsul'u alır yanında da ömür boyu oynayacağım oyunları alırım.

Sen de yorum yaz