Survival Instinct'ten ilk oyun içi video!

Yılın en çok beklenen oyunlarından The Walking Dead: Survival Instinct'in ilk videosu içeride!

The Walking Dead: Survival Instinct'ten ilk video!

Activision'ın The Walking Dead televizyon dizilerini temel alan yeni shooter'ından görüntüler ortaya çıktı.

Diziden ve orijinal çizgi romandan ilham alan The Walking Dead: Survival Instinct'in videosu, açık olmak gerekirse standart bir FPS'den çok da fazlasını göstermiyor. Hatta ilk videoya bakacak olursak, o kadar da korkunç zombilerle karşılaşmadığımız, ilgi çekmeyen bir ortamda geçen sıradan bir oyunla karşı karşıyayız. Bloodrayne, Star Wars Kinect, Def Jam Rapstar ve Ghostbusters gibi oyunları geliştiren Terminal Reality tarafından tasarlanan oyun, yılın en çok beklenen yapımları arasında bulunuyor.

The Walking Dead: Survival Instinct'in çıkış tarihi henüz belli değil, ancak cihazın PC, Xbox 360 ve PlayStation 3'e çıkması bekleniyor.

The Walking Dead: Survival Instinct'in tanıtım videosunu izlemek için tıklayın!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Oyunun Grafikleri fena değil ama çok da iyi demek yanlış olur bence ama oyun eğlenceli gözüküyor macera tutkunlarına heyecan verici bir oyun olabilir .

bu bildiğim kadarıyla oyuna ait değil. bir fan tarafından geliştirilmiş basit bir demo videosu yanılmıyorsam.

Ben bu oyunun pek tutulacagını düşünmüyorum.Çünkü grafikler oldukça kötü ve oyunun asıl kahramanları zombiler ; fizigi korkunç olmasına karşın gülünç. ama sonuçta emek verilmiş ve mutlaka sürükleyici bir yönü vardır..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir