Symantec, Norton 360'ı pazara sundu

Symantec, "Hepsi Bir Arada" tam koruma paketi Norton 360'ı pazara sunuyor.

PC Güvenliği, İşlem Güvenliği, Yedekleme ve PC Ayarlamalarına İlişkin Fonksiyonaliteyi "Hepsi Bir Arada Güvenlik" Yaklaşımıyla Sunan Norton 360, Türkçeleştirilmiş Olarak Mart Ayı Sonunda Türkiye Pazarına Giriyor.

Symantec, ödüllü Norton ürünleri zincirine eklediği en yeni ürünü Norton 360'ın pazara sunulduğunu duyurdu. Bu kapsamlı çözüm, antivirüs, antispyware, güvenlik duvarı, veri yedekleme, ayarlama, antiphishing ve saldırılardan korunma gibi Symantec'in kendisini ispatlamış endüstri lideri teknolojilerini bir araya getiriyor. Kullanıcıları, bu fonksiyonalitenin sağlanması için birden fazla ürünü satın alma ve yönetme zorunluluğundan kurtaracak olan Norton 360, Hepsi Bir Arada Güvenlik Hizmeti olarak nitelendiriliyor.

Veri kaybına karşı kapsamlı bir koruma sağlamasının yanı sıra, bilgisayarı ve bilgisayar içinde saklı tutulan bilgileri internet tehditleri ve risklerine karşı da koruyarak, kullanıcıların günlük online aktivitelerini kaygısız ve güvenli bir şekilde yerine getirmelerini sağlıyor.

Norton 360 ayrıca, işlem güvenliği özelliği sayesinde kullanıcıları, online dolandırıcılıklara karşı koruyarak, bilgisayar kullanıcılarının online dünyaya ilişkin güvenlerinin yeniden oluşmasına ortam hazırlıyor. Çözüm ayrıca, sıkça rastlanan bilgisayar sorunlarını tespit edip çözümleyerek, bilgisayarların hız ve performansının daha da etkinleştirilmesini sağlıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

internet security paketlerden sonraki aşama demekki komple korumalara doğru gidiyor ilk antivirüs vardı sonra spyware rootkiler çıkınca security pack lere döndü sonunucusu da komple bakım paketleri rakip mcafee nin de total protection diye galiba bir ürünü var

fiyatıda doğru orantıda artacaktır mutlaka

Aksine daha da ucuzlayacaktır diye düşünüyorum, zira 90'lı yılların Symantec'i, en son başarılı programını çıkartalı tam 10 sene oldu. 10 seneden beridir virüsleri temizleyememesi, her önüne gelen şeyi temizleyemediği için karantinaya atması, dolayısıyla sistem dosyaları virüslendiğinde bilgisayarı bozması gibi büyük eksikleri ile pazar payını neredeyse tamamen yitirdi. Ürünlerini geliştiremediği için eskisi gibi, komple paket yöntemini seçti. Anti-Virüs uygulamasını çıkarttığımızda içinden, zaten geri kalan işleri yapan ücretsiz programlar da bulmak mümkün. Belki özendirici derecede ucuz bir fiyatlandırma yaparlarsa az bir başarı sağlayabilirler, ancak şüpheliyim..... Yıllar öncesinin tek efsanesi Norton öleli çok oldu....

artık nod32 trend micro gibi yazılımlar atağa kalktı . saymentec eski ünüyle satıyor

Ben kullanıyorum mükemmel bi ürün Bilgisayarı hiç yavaşlatmiyor

yaklaşık 3aydır kullanıyorum bi problemle karşılaşmadım.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play