Symantec'ten Norton 360

Symantec, All-In-One tarzındaki yepyeni çevrimiçi güvenlik sistemini duyurdu: Norton 360

Symentec'ten yapılan açıklamaya göre firma yepyeni bir ürünle kullanıcıların güvenliğini sağlamayı hedefliyor. Norton 360 olarak adlandırılan hepsi bir arada biçimindeki bu çevrimiçi güvenlik sistemi henüz beta aşamasında. Norton 360 kullanıcıların bilgisayarlarını virüs, solucan, truva atları, adware, spyware ve daha birçok casus yazılım ve riskten uzak tutacağını vaat ediyor.

Norton 360'ın indirilebilir beta sürümünü internet sitesinde yayımlayan Symantec firması, programın tam sürümünün ise 2007 yılının Mart ayında sunulacağını açıkladı. Aslında firma ilk olarak ürünün Eylül 2006'da çıkacağını bildirmesine rağmen bunu erteledi. Bunun sebebi ise, Norton 360'ın çıkış tarihine yakın bir zamanda Microsoft'un Windows Live OneCare güvenlik sisteminin de piyasaya sunulmuş olması. Symantec, Norton 360 ile ilgili henüz herhangi bir ücret de belirtmedi.

Norton 360 Beta yazılımı için buraya tıklayabilirsiniz.

Emre Aldemir

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

"Yakın bir zamanda Microsoft'un Windows Live OneCare güvenlik sisteminin de piyasaya sunulacak olması" cümleniz hatalı. Bu hizmet zaten şuan faal durumda. Hemde aylardır. Lütfen biraz daha dikkatli olun.

Link : http://www.windowsonecare.com/

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir