Tablet-cep karışımı PadFone duyuruldu!

3 boyutlu bir tablet, 'tablet cep' ve dahası... İşte Asus'un Computex'deki son bombaları!

  • Zeynel A. Öztürk

Asus, bir cep telefonu ve tabletin birleşiminden meydana gelen 'Padfone'u Computex 2011'de tanıttı. Tanıtılmadan önce görüntülerini burada yayınladığımız ilginç ürünün detayları da açıklığa kavuşmuş oldu.

Asus CEO'su Jonney Shih tarafından tanıtılan prototip, 4.3 inçlik bir akıllı cep ve 10.1 inçlik bir tabletten meydana geliyor. Asus, ürünün son teknik özellikleri üzerinde hala çalışıyor. Şirket'in Computex basın açıklamasına göre Padfone 'mobil bilişim ve iletişim için heyecan verici yenilikler ortaya çıkarıyor'.

Asus'un Computex'de ortaya çıkan diğer heyecan verici cihazları ise sonraki sayfamızda.

Gözlüksüz bir 3D tablet ve daha fazlası!

Asus, yeni Padfone yanında birkaç yeni ürün daha tanıttı. Bunlar arasında '3 boyutlu bir tablet, çok ince ve hafif notebook ve netbook'lar, dünyanın ilk PC hareket algılayıcısı ve 27 inç'lik hepsi bir arada HD masaüstü' bulunuyor.

Bu seneki Computex'de Asus'un tanıttığı en heyecan verici cihazlardan bir tanesi ise yeni Eee Pad MeMO 3D. Bu 7 inçlik yeni tablet '10 inç tabletlere karşı standart bir boyut haline gelmeyi'amaçlıyor.

Portre yönlü yeni Eee Pad, Asus'un yeni Eee Pad Transformer'ının bir devamı ve 7 inç dokunmatik ekran, entegre Bluetooth kulaklığa sahip. En ilginci ise şu: 'MeMO 3D'yi yatay olarak döndürmek, onu gözlüksüz 3D bir ekran haline getiriyor ve mobil eğlenceye yeni bir boyut katıyor'

Asus'un tablet ve cep telefonu melezi yeni 'PadFone'u videomuzda seyredebilirsiniz! Tıklayın!

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

deli saçması. 1 ay sonra hatırlayan olmayacak

longhorn vista temasıyla kandıracaklar insanları, android hiçbir şey değil, sanal makine üzerinde çalışan sorunlu hantal bi sistem,
açık kaynak olması geliştiricilerin işine yaradı, ne diye 1,2- 1,4 ghz işlemcilerle sürüyorlar piyasaya

çünkü ios ve wp7 doğrudan çalışıp işlemciyi %30-40 daha iyi kullanıyor androide göre

Boyna asarak taşınabilir, yolda bir köşeye çekilerek kulağa dayayıp konuşulabilir, yani isterseniz yürürken de kullanabilirsiniz ama herkesin size bakarak gülmesi biraz psikolojinizi bozabilir ve konuştuklarınızı şaşırabilirsiniz, belki koca kafalılarda pek sorun yaratmayabilir, onlarda tuhaf durmaz, hatta yakışır bile.

hakikatten deli saçması mı düşünsene tablet taşıyacaksın telefonda ayrıca akıllı telefonlardaki pil sorunu tabletteki pil adamlar işlemci koymadan ekran harici her yere pil yerleştirmiş bu telefonun pil ömrünü ayrıca alan çokluğundan pil boyutunu değiştirdiğinden tabletin pi ömrünü artırmış .hem tableti her zaman kullanmayacağınız için telefonu istediğiniz zaman yanınıza alıp tableti arabada bırakabilirsiniz. bence harika bir fikir .

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost