Tam anlamıyla mobil notebook

Bilişim sektörünün lider firmalarından Fujitsu Siemens Computers, yeni notebook modeli Amilo M7440G’yi piyasaya çıkardı.

Zarif ve ince dizaynı, net ve keskin görüntü alınabilmesi için Crystal View ekranı, entegre kablosuz LAN özelliği ile mobilite ve performans arasında mükemmel bir denge kuruyor. Crystal View ekranı ile DVD seyretmek ve oyun oynamak Amilo M7440G ile artık her zamankinden daha zevkli.

Intel Centrino teknolojisi sayesinde düşük güç tüketimi sağlayarak daha uzun batarya süresine sahip olan Amilo M7440G’e üzerinde entegre olarak yeralan S-video out port’u, IEEE 1394, SPDIF ve 3 USB 2.0 portu ile tüm dijital aletler ve multimedya araçlar bağlanabiliyor.

Intel® Pentium® M 725A işlemcili (1.6 GHz) Intel® Centrino™ Mobil teknolojisine sahip Amilo M7440G’ın ekranı, 15’’ XGA LCD Crystal View ekran. Amilo M7440G ayrıca, SD/MS/MMC/MSPRO multimedya depolama kartlarını destekleyen 4’ü birarada flash card portu, 80 GB SATA HDD, 512 MB DDR RAM, Intel WLAN ve çift katmanlı DVD yazıcıya sahip. 2.8 kg ağırlığında olan Amilo M7440G, Works 8.0 ve Windows XP Home özellikleri ile birlikte satılıyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir