Tarayıcınızda sekmelere hükmedin!

Tarayıcınızda çok fazla sekme açıyor ve aralarında kayboluyorsanız, bu minik araç tam size göre!

Tarayıcınızda sekmelere hükmedin!

İnternette gezerken hepimiz sekme ardına sekme açarız. Öyle ki bir noktadan sonra hangisinin hangi sayfaya ait olduğunu göremeyecek kadar çok sekme açmak mümkün. Chrome için geliştirilmiş olan Tabman, gezinti sırasında çok fazla sekme açmanın yarattığı "dağınıklığı" toparlıyor, sekme çubuğuna çeki düzen veriyor.

Son derece basit bir tasarıma sahip olan Tabman sayesinde tek bir tuşa basarak o an açık olan tüm sekmeleri düzenli bir liste halinde görmek mümkün. Açık sekmeleri doğrudan liste üzerinde sıralayabiliyor, kapatabiliyor ya da aralarında gezinebiliyorsunuz. Listede gezinmek ve bu komutları vermek için klavye kısa yol tuşlarını da kullanabilirsiniz.

Eğer siz de internette gezinirken sekmeler arasında kayboluyorsanız bu Chrome Web Store bağlantısına tıklayarak ulaşabileceğiniz Tabman'i mutlaka denemelisiniz.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

hala firefoxun tree style tabı olamaz

@22 May 2013 18:59 Eklenti...

opera kullanmamın en büyük nedenlerinden biri de sekmelere daha kolay hükmedebilmemdi ama opera sürekli hatalar veriyor o yüzden PC'de chrome (mobilde opera'ya devam)

Firefox'ta sekme grupları ve liste şeklinde mevcut.

maxthon cloud browser portable bir deneyin. en güzeli bence. her bakımdan. hem sekme hem de favorites sık kullanılar size özel oluyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir