Tasarımı yenilenmiş bir iPad mi geliyor?

İki yeni iPad'den sonra "çok daha yeni bir iPad" görmeye hazır mısınız?

Tasarımı yenilenmiş bir iPad, Nisan'da gelebilir
iPad mini

Teknoloji dünyasındaki dedikoduların büyük bir kısmı Apple ile ilgili. Apple ile ilgili dedikodular ise bu günlerde farklı iPhone modellerinden iPad'e doğru yön değiştirdi. Son raporlara ve söylentilere göre Apple, iki ay sonra karşımıza tasarımı yenilenmiş bir iPad'le çıkacak.

Söylentilere göre Apple, tasarımını yenilediği yeni iPad'inde iPad mini'yi örnek alacak. Araştırma firması Piper Jaffray'e göre Apple, bu iPad'i kendi düzenleyeceği bir etkinlikte Nisan ayında tanıtacak.

Piper Jaffray analisti Gene Munster, Apple'ın genellikle Mart ve Nisan aylarında yeni bir ürün tanıttığını söylüyor. "Son iki senedir ilkbahar ayları, iPad'lere ayrılmıştı." Munster'in iPad'in yenileneceğini düşünmesinin nedeni, iPad mini Ekim ayında çıkarken iPad 4'ün küçük yenilikler sunmasıydı.

Munster, iPad mini'nin de yeni, Retina ekranlı bir sürümünün çıkabileceğini, ancak bunun Nisan ayında değil, yılın ilerleyen aylarında olacağını düşünüyor. Munster'a göre Nisan ayında yenilenmiş bir Apple TV medya kutusuyla da karşılaşmamız olası.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

İpad 4 le the new ıpad farkı nedirki şimdide iPad 5 çıkaracaklar

@22 Şub 2013 00:12 İşlemci farkı var. iPad 3'ten 2 kat hızlı yine 2 çekirdekli CPU ve 4 çekirdekli GPU. iPad 4'teki web sitesi açılış hızını geçmek için Nvidia Tegra4 4 çekirdekli CPU ve 72 (Evet yetmiş iki) çekirdekli GPU kullanıyor.

iyide dışını değiştiriyorlar işlemcisini güçlendiriyorlar. evirip çevirip insanların önüne koyuyorlar.. Tamam anladık. Biriside içeriğinden bahsetsin be arkadaş. Yeni işletim sisteminden bahsetsin. Aynı tas aynı hamam. Valla bende ipad 3 var retina ekranlı olanından. Temple run bildiğin rezalet çalışıyor. Ve pekçok oyun. Arkadaşımın galaxy note 2 si 2-3 kat daha hızlı çalıştırıyor.. Ne anladım ben retinadan? Ne anladım ben apple ın farkından_? Ne anladım ben kaliteden? Ne anladım ben verdiğim onca paradan_? çok kolay... " KAZIKLANMAK". Daha çıkmamış bir teknolojisi biz yaptık diye " hoş onuda sharp a yaptırıyorlar" önümüze sunuyorlar yok şöyle çözünürlük böyle çözünürlük.. İyide alet çalışmıyor doğru düzgün be kardeşim! açık açık kandırılmışız başka birşey değil. Bundan böylede asla birdaha Apple ın bir ürününü almam. İnadına gidip Android işletim sistemli bir cihaz alacağım.. Sinirlerim kabardı gene. Hay appleınada..

@22 Şub 2013 04:19 bende kandırıldım..zaten biz zengin ediyoruz bu şirketleri, sonra da köleleri oluyoruz.

@22 Şub 2013 04:19 işte sahte iPad sahibi. Temple Run'ı iPad'e gerçekten oynayan böyle bir yorum yapmaz. Kimi kandırıyorsun?

internet girmeyi yavaşladi. kullancılar garantisi kapsamıyor.

Oldu artık yakında haftada bir ürün çıkaracaklar. Hayır anlamıyorum en ufak bi özellik üretildiğinde neden hemen yeni ürünü düşünüyor bu üreticiler. Bu kadar satış meraklısı olmamalılar bence.

Hep aynı düzen gidiyor. Önce standart özellikli, eksik ürün çıkart. Gelecek sene elinde olan mevcut özelliklerden 2-3 tane ekle tekrar sat. Sonraki sene yine hazır olan özelliklerden 2-3 tane daha ekle bir daha sat.

ipad 2 kullanıyorum 1,5 senedir ancak yazılım apple'ın yazılım güncellemeleriyle pert oldu, yavaşlıktan ve takılmalardan gına geldi. sırf ürün eskisin diye 50 tane güncelleme çıkarıyor elalem de geliştirme diye yutuyor. bir daha mı? asla!

Biz hazırız da, onlar yapabilecek mi bakalım?

her zaman ki gibi yine olağanüstü ve harikulade olacağı kesindir.... long live Apple.....

Sürekli aynı şey,küçücük değişiklikler yapılmış diyorsunuz da bunlar satış stratejisi

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir