Taşınabilir seste yüksek performans!

Yerleşik bas portu, Bluetooth işlevi ve fazlasına sahip bu taşınabilir hoparlörler sizi etkileyecek!

Taşınabilir seste yüksek performans!

Yerleşik bas portu, Bluetooth bağlantısı ve yüksek kapasiteli 6000Ah lion şarj edilebilir pil özelliği ile taşınabilir yüksek bir ses performansı sunar.

Yüksek kapasiteli 6000Ah lion şarj edilebilir pil özelliği ile kesintisiz 12 saat müzik keyfi yaşatır.
Dahili USB portu sayesinde hareket halindeyken bile mobil cihazlarınızı şarj eder. Bluetooth teknolojisi ile akıllı telefon ve tabletlerden kablosuz ses akışı sağlar.   2 adet 38mm sürücüsü, dahili bas portu, 2*5 watt amplifikatör gücü ve digital sinyal işlemcisi ile olağanüstü JBL sesini sunar. Yatay veya dikey olarak kullanabileceğiniz Charge, istediğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz ebatları sayesinde kolaylıkla çantada taşınır. Gri, Mavi ve Yeşil renk seçenekleri mevcuttur.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

adını yazaydınız iyiydi

etkilenmek için şunları da bilsem iyi olurdu: model adı ve satış fiyatı. bu bilgiler olmadan ortaya karışık bir reklam olmuş

Adı JBL CHARGE

Millet okuduğunu anlamıyor arkadaş :) Adını yazsaydınız iyi olurdu ve model adı neydi diyen arkadaşlara; Orada ''yatay ve dikey olarak kullanabileceğiniz CHARGE'' yazıyor.Charge'den ne anlam çıkardınız ben asıl onu anlamadım :) Resme bakarsanız marka da gözüküyor ''JBL'' :) yani uzun lafın kısası hoparlör modelinin adı ''JBL Charge'' Ürünün Amerika fiyatı 150 dolar.Bizdeki fiyatı tahmini olarak 250 dolar gibi düşünüyorum.iyi günler :)

@11 Eki 2013 16:38 Einstein, resmin neresinde CHARGE yazıyor?!! JBL var o da marka, model değil.

ismi -marka :J BL masanın Altında' adı,Altında, yani ismi.

"Yatay veya dikey olarak kullanabileceğiniz CHARGE, istediğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz ebatları sayesinde kolaylıkla çantada taşınır." Adam gibi okuyun yazıları..

Sen de yorum yaz