TurkNet'ten tatilcilere özel internet paketi!

TurkNet, yaz tatili boyunca internet erişiminden mahrum kalmak istemeyenlerin imdadına koşuyor.

TurkNet Tatil Paketleri'nin tarifeleri

TurkNet Tatil Paketleri'nin tarifeleri

Talep edilmesi halinde kablolu veya kablosuz modem seçenekleri sunan ve detaylı bilginin http://adsl.turk.net/ adresinden, Türkiye çapındaki TurkNet bayilerinden ve 0212 444 88 66 no'lu TurkNet Çağrı Merkezi'nden alınabildiği TurkNet Tatil Paketleri'nin tarifeleri ise yandaki tabloda gösterilmiştir.

Bu hizmet ile alınacak hız garanti edilmemektedir. Kullanıcılar, hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 8 Mb/sn'ye kadar hizmet alabilirler. Kampanya kapsamında 4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenek sunulmaktadır. Limit aşım ücreti 4 GB sınırlı paketler için 0,009248 TL/Mb, 6 GB sınırlı paketler için 0,008323 TL/Mb olarak belirlenmiştir.

Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince kotasız paketlerde ayda 15 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512 Kbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

neresi ekonomik yahu
adam yayınlamadan önce bu geyik reklam haberini rakibi olan diğer şirketlerin tarifesi ile karşılaştırır.
kazıklamaya aracılık etmeyin

kotasız yokmu

Basından derlenmiş ama..Chip keşke koymasaydın bunu TTnet'e kazıkcı diyorduk bunlar dahada aşmış kendini..4GB kotalı 3 aylığı 115 Tl böyle bir şeymi var..Kotalı internet böyle kötü bir şey yok ya kota geçicek diye korkarsın...Neyse..

Çüş deve bu ne biçim internet pakete 3 aylık 4 Gb kotalı 115 TL, ayda 38 TL ye geliyor. Bi de tatil paketi diyorlar. Bu resmen kazık paketi :)

Bu ekonomik bir paket aslında, detaylı bakmak lazım. 3 aylığına yazlıkta ADSL Ttnet ile bağlanmak kalkarsanız, aktivasyon ücreti ödeyeceksiniz, sonra iptal etmeye uğraşacaksınız, kolay kolay iptal ettirmiyecekler, bizzat telekom müdürlüğünde gitmek zorunda kalıcaksınız ve saire. Bu şekilde çok kolayca, sadece 3 ay boyunca, yazlıkta olmadığınız zamanlarda bir kuruş ödemeden, sadece oradayken ADSL inizi alabiliyorsunuz.

Bu hizmet 1 Mb degilki. 8 mb'e kadar alabildigin en yuksek hizi aliyorsun. Normal.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
TurkNet Tatil Paketleri'nin tarifeleri
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir