Team Razer ve Evil Geniuses El Sıkıştı

Razer ve San Fransisco ekibi iki yıllık sözleşme imzaladı, ortaklık yeniden kuruldu.

Team Razer ve Evil Geniuses El Sıkıştı

Oyuncular için dünya çapında lider bir marka olan Razer, bugün dünya çapında hayran kitlesine sahip en uzun soluklu profesyonel ekiplerden biri olan Evil Geniuses (EG) ile yeni bir ortaklık yaptığını açıkladı.

Bu, Evil Geniuses'ın Uluslararası 2019 turnuvasına hak kazanan Dota 2 takımının Team Razer'a geri döndüğünü müjdeliyor. EG Dota 2 takımı, yoğun turnuvanın son beş turunda ortalama ilk beş sırayı alan en tutarlı takım oldu.

Evil Geniuses, gelecek iki yıl boyunca yapılacak tüm antrenmanlar ve turnuvalar için Razer'ın kulaklık, klavye, fare ve fare matları dahil olmak üzere, espor sınıfı çevre birimleri ile donatılacak.

Evil Geniuses, birinci sınıf Dota 2 ve Call of Duty (COD) ekipleri ile tanınır ve ayrıca Fortnite, Rocket League, Rainbow Six: Siege, Artefakt, Smash Bros ve Street Fighter V'te yarışan takımları da vardır. Uluslararası 2015 Dota 2 Şampiyonası ve Call of Duty World League Championship 2018'i kazandı. Dota 2 takımı, son zamanlarda MDL Disneyland Paris Dota 2 Major'da üçüncü oldu. Formdaki takım The International 2019 turnuvasına katılıyor.

Razer'deki Esports Küresel Direktörü David Tse, "Team Razer, Evil Geniuses ile en yüksek düzeyde ortak olmaktan gurur duyuyor" derken ekledi: "Her zaman tutku ve bağlılıklarından ilham alıyoruz ve ortaklığımızın en iyi teknoloji ve becerilerle destekleneceğinden eminiz."

EG Dota 2 takımı iki yıldız sporcuya da sahip: Artour "Arteezy" Babaev, yarım milyondan fazla canlı takipçisi olan Özbekistan doğumlu bir Kanadalı. Pakistanlı müthiş bir isim olan Syed Sumail "SumaiL" Hassan, Uluslararası Dota 2 Şampiyonası'nı kazanan en genç oyuncu ve 16 yaşında 1 milyon dolarlık kazancı aşan en genç oyuncu oldu.

EG'nin COD ekibi iki kez Call of Duty World Şampiyonu Jordan "JKap" Kaplan (2015, 2016) ve Bryan "Apathy" Zhelyazkov (2016, 2018) ikilisine sahip. İkili, art arda üç Call of Duty Championship Grand Final'de yer alan iki oyuncudur, JKap aynı zamanda herhangi bir COD turnuvası finaline en çok kalan oyuncu rekorunu elde etti (dört defa). Beş kişilik takımın bir diğer üyesi ise, bir COD Şampiyonası kazanan (2015, 18 yaşında) en genç oyuncu olan Call of Duty Dünya Şampiyonu, Dillon "Attach" Price.

Evil Geniuses'ın COO'su Phillip Aram, "Razer'ın yüksek performanslı oyun cihazları en üst seviye ve oyuncularımıza yeni bir performans avantajı sunuyor. Razer, devam eden başarının tadını çıkarmak ve The International'da tekrar kazanmak için yarışmak adına mükemmel bir marka."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost