HP Photosmart: Sadece bir dokunuşla paylaşın

HP'nin yepyeni Photosmart yazıcıları hem özellikleriyle, hem de dokunmatik oluşlarıyla iddialı...

HP Photosmart C4680 ve Photosmart C4780

HP Photosmart C4680 ve Photosmart C4780

HP Photosmart C4680, evde tarama, kopyalama ve yazdırma işlemini kolay ve rahat bir hale getiren, hepsi bir arada bir yazıdır. Yazıcınızın HP TouchSmart çerçevesine sahip renk ekranı sayesinde, fotoğraflarınızı, web sayfalarını ve günlük belgelerinizi kolaylıkla görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz.

Bütünleşik kartuş kullanan bu yazıcının 3,7 cm'lik renkli Touchsmart ekranının, sol ve sağ kenarında baskı işlemi boyunca kolay gezinme sağlayan dokunmatik düğmeler bulunur, Bu düğmeler vasıtasıyla baskı almak daha kolay bir hal alır.

Photosmart C4780 aynı özellikleri taşımanın yanı sıra, kablosuz baskı özelliğine sahiptir. HP Photosmart ve HP Photosmart with Wireless (HP Photosmart Kablosuz) HP Photosmart, kullanıcının fotoğraf ve belgelerini bir bilgisayara bağlanmaksızın kolaylıkla görüntüleyebilmesi, yazdırması, kopyalaması ve taramasını sağlar. Her bir renk için ayrı kartuş kullanan bu yazıcının 3,7 cm'lik renkli Touchsmart ekranının, sol ve sağ kenarında baskı işlemi boyunca kolay gezinme sağlayan dokunmatik düğmeler bulunur, Bu düğmeler vasıtasıyla baskı almak daha kolay bir hal alır.

HP Photosmart Kablosuz Yazıcı aynı özellikleri taşımanın yanı sıra, kablosuz baskı özelliğine sahiptir. HP 364 Serisi Mürekkep Kartuşlarını kullanan bu yazıcılar, çift damlalı hacim teknolojisiyle lazer kalitesinde metin ve profesyonel kalitede canlı fotoğraf baskısı, sunar.

HP Photosmart Plus
HP Photosmart Plus Hepsi Bir Arada Yazıcı, tüketicilerin fotoğraf, web içeriği ve gündelik belgelerini kablosuz bağlantıyla kolayca yazdırmalarını sağlayan, komple bir yazdırma, tarama ve kopyalama çözümüdür. Yazıcının tam özellikli 6,1cm TouchSmart ekranı, tüketicilerin fotoğraflarını bilgisayara gerek duymadan, yazıcının ekranında rahatlıkla görüntülemelerini, düzenlemelerini ve yazdırmalarını sağlar.

Yazıcı, hem metinde hem de renkli görüntülerde yüksek baskı kalitesi sağlayan HP 364 Serisi 4 ayrı Mürekkep Kartuşları kullanır. Baskı, su ve lekeye karşı geliştirilmiş direnç sayesinde çabuk kuruma özelliğine sahip bu yeni mürekkep, gözenekli fotoğraf kağıtlarına yönelik olarak geliştirilmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir