HP Photosmart: Sadece bir dokunuşla paylaşın

HP'nin yepyeni Photosmart yazıcıları hem özellikleriyle, hem de dokunmatik oluşlarıyla iddialı...

HP Photosmart Premium

HP Photosmart Premium

HP Photosmart Premium Hepsi Bir Arada Yazıcı, 8,9cm büyüklüğündeki geniş TouchSmart ekranının rahatlığını ve kolaylığını sunar. HP Photosmart Premium, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar ile benzeri mobil cihazlar için tümleşik Wi-Fi, Bluetooth ve Ethernet özellikleri taşır.

HP Photosmart Premium çift taraflı baskı özelliği sayesinde bir sayfanın her iki yüzüne baskı yaparak, kullanıcıların kağıt ve para tasarrufu yapmasını sağlar.

Yazıcı, en yüksek fotoğraf kalitesi için, beş ayrı mürekkep kartuşuna sahip HP 364 Serisi Mürekkep Kartuşlarını kullanır (ilave olarak HP 364 Photo Siyah). HP Photosmart serisinin tüm ürünleri, baskı deneyimini tüm aileniz için bütçenize uygun bir hale getirir. Çevreyi düşünerek tasarlanan, ENERGY STAR sertifikalı bu hepsi bir arada yazıcı serisi, enerji kullanımını önceki modellere oranla yüzden 25'ten fazla düşürürken, otomatik çift taraflı baskı gibi kağıt tasarrufu sağlayan seçenekler sunar.

Üstün Baskı ve Performans
HP Photosmart C4680 ve C4780, yüksek kaliteli ve dayanıklı belgeler üreten HP 300/300XL Siyah ve Üç Renkli Mürekkep Kartuşlarıyla (Mavi, Kırmızı ve Sarı) uyumludur. HP Photosmart Wireless, HP Photosmart Plus ve HP Photosmart Premium, HP 364 Serisi Mürekkep Kartuşlarıyla uyumludur. Kullanıcı, baskı ihtiyaçlarına ve ekonomik gereksinimlerine göre standart kartuşları veya XL kartuşları satın almayı tercih edebilir.

Yeni Ambalaj Görünümü
Tüm HP sarf malzemeleriyle birlikte, yazıcılar da mevcut HP dizüstü ve masaüstü ambalajlarını tamamlayan, parlak siyah kutulu, canlı görüntülere ve kolaylık sağlayan simgelere sahip yeni bir ambalaj tasarımı içermektedir. Yeni ambalaj görünümü müşterilerin perakende satış mağazalarında tüm HP ürünlerini kolaylıkla tanımalarını sağlayacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir