TEKKEN 7, PC, Xbox One ve PlayStation 4 'te!

Bandai Namco Tekken 7'yi PlayStation'dan sonra Xbox One ve ilk kez PC sürümüne çıkaracağını duyurdu.

TEKKEN 7, PC, Xbox One ve PlayStation 4 'te

İnteraktif eğlence firmalarından BANDAI NAMCO Entertainment Europe bugün TEKKEN 7'nin önceden açıklanan PlayStation®4 versiyonuna ek olarak Xbox One ve serinin tarihinde ilk kez PC platformlarında çıkacağını duyurdu.

Dünya çapında 45 milyondan fazla satan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan TEKKEN serisi 20 yılı aşkın geçmişiyle tüm zamanların en sevilen serilerinden biri. BANDAI NAMCO Entertainment ve BANDAI NAMCO Studios TEKKEN 7 ile yeni bir sayfa açacak ve oyunun sevilen karakteristiğine ek olarak bugüne kadar görülmüş en geniş hareket listesi, yeni geliştirmeler ve özelliklerle birlikte gelecek.

Daha önceden açıklandığı gibi TEKKEN 7 30'dan fazla karakter içerecek (yepyeni olanlar dahil) ve bunların arasında dikkat çeken bir isim de var: Street Fighter-serisinden Akuma! Shotokan-stili hareketleriyle ünlü olan iblisin, Heihachi'nin eşi Kazumi'ye yakınlığı ortaya çıkmıştı. Bu ek bilgi ile oyuncular Mishima ailesinin hikayesinin nasıl sonuçlandığını öğrenebilecekler!

Mishima Zaibatsu ve G Corporation arasındaki kan davasına ilk kez Unreal Engine 4 güç verecek. BANDAI NAMCO Studios bu hamle ile oynanışa yedirilmiş göz alıcı sinematikler eşliğinde oyunculara birbirinden sıkı dövüş anları yaşatabilecek.

"TEKKEN inanılmaz oynanış mekaniklerine ek olarak hikayesi ile tanınan bir seri. TEKKEN 7 ile oyuncular bu efsanenin epik sonucunu öğrenebilecekler. BANDAI NAMCO Studios tüm büyük platformlardaki oyuncular için yüksek kaliteli bir oyun sunmak için en yeni teknolojileri kullanıyor: PC, Xbox One ve PlayStation®4. Unutmayın: ister Tekken 7'de, ister gerçek hayatta olsun, tüm dövüşler kişiseldir! Arenaya çıkmaya hazır olun." Delphine Janczak, BANDAI NAMCO Entertainment Europe Marka Müdürü.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Sonunda çıkıyor tekken 6 dan sıkıldım saatlerce oynadım ve artık bıktım sonunda çıkıyor. Bare biraz hikayeyi uzun tutsunlar zaten oyun 7 8 yılda bir çıkıyor. Aynı hikayeyi oynamak bıktırıyor. O sumo güreşçilerini kaldırırsalar daha iyi olur.

Denuvo ile gelirse şaşırmam. Zira çok sağlam bir koruma programı kendileri. :) Hatta firma buna güvenerek bu çıkışı yapıyor olabilir bile..

Tekken efsanesinin son beğenilen oyunu Tag Tourment`tir, ondan sonra 4,5,6 geldi kimse beğenmedi, Sebebi basit Tekken serisinin arcade desteği olan son oyun Tag Tourment`tir, sonrası Namco Sony`ye yalakalık için arcade`ye sırtını döndü, hatta Sony`ye yaranmak için Tekken Tag Tourment`ın arcade versiyonunu Playstation 2`deki grafiklerden daha kötü Tekken 3 seviyesinde grafiklerle sundu. Arcade oyunlarını işletme sahipleri satın alırdı ve oyuncular oyunu gerçekten beğenirse satın alıyorlardı.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play