Teknoloji ve modeller

Yüksek teknoloji ürünlerinin reklamında birbirinden güzel modellerin kullanımı adet haline geldi.

Teknoloji ürünlerinin reklamlarında modeller neden kullanılır? Yanıt basit, araba reklamlarında neden kullanılıyorsa ondan. Alıcı kitlenin büyük bölümü erkek olunca bu ürünlerin tanıtım ve promosyonunda modellerin kullanımı bir endüstri standardı haline gelmiş durumda. Evet, belki yeni bir cep telefonunun kendini sattırmak için modele ihtiyacı yok belki, ancak dijital fotoğraf makinelerinden yazıcılara, notebook bilgisayarlardan ekran kartlarına kadar bir çok ürünün reklamında top modellere rastlamak mümkün. İşte ürünlerinin reklamlarında modellere yer veren firmalar ve ürünlerden örnekler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

kesinlikle onaylamıyorum!!

ürün satmazsa tabiki kullanırlar. bakın iphone reklamlarına hiç manken gördünüzmü? veya get a mac reklamlarına. çünkü bu ürünlerin kendileri zaten çekici olduğundan mankenlere ihtiyaç duymuyorlar

Bunlar erkekleri bu dergilere yönlendirmek için.Bu yöntem yarıyor da.Teknoloji düşmanı arkadaşlarım vardı.Bir gün ellerin de stuff görmüştüm.Adamlar dergileri sattırmakta güzel yol izliyor.

forever apple..
forever panasonic video cam..
forever intel..
forever tarkovsky..
forever galatasaray :)

:) halen gelişmemiş zihniyet örnekleri bunlar.ONAYLANABİLİR GİBİ DEĞİL!

o kızlar reklamda oynuyor diye o kadar para veripte bişey satın alan varmı acaba merak adiyorum? Bişey alırken aklan karıyı seçiyoz, orası ole şurası böle, böyle olsa daha iyi olurdu, onu mu alayım bunumu diye. İnce eleyip sık dokuyoz yani. Başka derdim yokta kızları beğendim diye satın alacam ürünlerini. Avuçlarını yalarlar. Bizi o kadar geri zekalımı sandılar.

onaylanacak şey değil erkeklerin duygularından faydalanılıyor.

Onaylıyorum. Hiçbir sorun yok.

Sen de yorum yaz