Telefon seçmeyi kolaylaştıran harita!

Bu minik araca istediğiniz özellikleri söyleyin; size en uygun telefonu hemen bulsun!

Telefon seçmeyi kolaylaştıran harita!

Telefon seçerken depolama alanından ekran boyutuna birçok özelliği iyice tartmanız gerekiyor. Bu yüzden seçim yapmanızı kolaylaştıracak birçok listeye CHIP Online'da ve internette sıkça rastlamanız mümkün. Gnod'un ("The Global Network of Discovery") sunduğu yeni bir araç ise bu işe farklı bir açıdan yaklaşıyor.

Gnod'un karşılaştırma haritası, seçtiğiniz özelliklere uygun telefonları fiyatlarına ve boyutlarına göre karşınıza getiriyor. Örneğin sadece 32GB veya daha geniş depolama alanına sahip telefonları listelemeniz veya örneğin sadece 4 inç'lik telefonları görmeniz mümkün. Aracın teknik özellik dışında marka ve model gibi filtreleri de var.

Gnod, sadece telefonlar arasında seçim işini kolaylaştırmakla kalmıyor ve aynı sayfada laptop, flaş sürücü, MP3 çalıcı ve SSD sürücüsü gibi ürünler arasında seçim yapmanızı kolaylaştıracak ürün karşılaştırma haritaları da sunuyor. 

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Note4 çıktı

işlemciyi yada camerayı yada ekran cözünürlüğünü secemedikten sonra boş bi sayfa sadece hafızaya ve ebatına bakarak telefon alsaydı insanlar yanlarında hariçi hdd taşırlardı :)

@20 Ara 2014 23:03 İşte o dediğin şeyi yapan o kdar çok kişi var ki

kullanışsız ve gereksiz. zaman kaybı.

Çok az telefon var sitede.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir